Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra + jak rozdzielić na 3 Telewizory , Wybór SPLITERA

10 Sie 2011 08:19 2638 2
  • Poziom 8  
    Witam. Chciałbym powrócić do tematu gdyż nigdzie nie znalazłem odp. Na starcie powiem, że kompletnie się nie znam na tych sprawach i mam nadzieje,że pomożecie mi.
    Mam 3 TV.
    1 tv jest cyfra +
    2 tv cyfrowy Polsat
    3 nie jest podłączony.

Cyfrowy Polsat będzie likwidowany i chciałem zrobić,żeby we wszystkich 3 tv można było niezależnie oglądać TV oczywiście na jednym abonamencie. Mam 2 talerze. Czy wszystko musi być podpięte pod jeden talerz i muszę ciągnąć kable przez cały dom? Czy można jakoś inaczej bez ciągnięcia kabli i czy może być np. 1 tv pod jeden talerz a 2 pozostałe pod drugi talerz czy to już wtedy będzie trzeba dwa abonenty na 2 talerze?
    Co muszę kupić czy zrobić?
    Znalazłem coś takiego
    Bezprzewodowy splitter Clone+(do Cyfry+)
    Czy takie coś by pomogło? Czy może (na co mam nadzieje) jest jakaś tańsza alternatywa?

Moderowany przez Mirek Z.:

Link do aukcji usunąłem - p.3.1.18 regulaminu.
    Nie podpinaj się pod inne tematy!

• Poziom 26  
    Na trzy TV musisz miec 3 dekodery.
    W drugim talerzu wymieniasz tylko konwerter na dwu wyjściowy lub zostawiasz jeden talerz i montujesz konwerter z wyjsciem na 3 dekodery.

Do tego spliter radiowy lub przewodowy (dużo tańszy) i wszystko bedzie działać.
  • Poziom 35  
    Lukalago napisał:
    W drugim talerzu wymieniasz tylko konwerter na dwu wyjściowy lub zostawiasz jeden talerz i montujesz konwerter z wyjsciem na 3 dekodery.

Witam, wystarczy jedna antena ustawiona na HB i konwerter quad (cztery wyjścia) jedno pozostanie wolne(nie ma konwerterów na trzy).
    Zalecałbym antenę 80cm średnica czaszy a konwerter Inverto (marka sprawdzona przez instalatorów sat)