Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio Car Kit, Toyota Yaris 2006-2011, do podłączenia IPod lub wejścia AUX

10 Sie 2011 17:29 8041 4
  • Poziom 9  
    Poszukuję zestawu do radia samochodowego dzięki któremu można podłączyć odtwarzacz: ipod , mp3 player...
    Znalazłem takowy na amerykańskiej stronie kosztuje 99$ + 32$ przesyłka , trochę dużo . Wie ktoś czy istnieje taki tańszy zestaw.

Link
    Link do strony z tym zestawem

Może wie ktoś jak rozwiązać ten problem w inny sposób.

Pzdr.
    AllBe]Link[/url]
  • Poziom 2  
    szukam schematu kostki do kenwood dnx 7200 poszukuje schematu kostki zasilajacej 4 piny jesli ktos mogl by mi pomoc wyslac foto tej kostki lub rozrysowac ja i wyslac na gg bede bardzo wdzieczny...prosze przyjaciele pomozcie nr gg13733464
  • Poziom 2  
    Mam podobny dylemat odnosnie podlaczenia mp3 w yarisie 07, pod zalepka obok recznego znalazlem wolna wtyczke tylko niemam bladago pojecia do czego ona jest, czy moze to aux ktory mozna jakos podpiac???

radio Car Kit, Toyota Yaris 2006-2011, do podłączenia IPod lub wejścia AUX

dzieki za podpowiedz]Link[/url]

• Poziom 15  
    Witam.

Nie ma możliwości podłączenia mp 3 kablowo bez większych przeróbek, rozwiązaniem są transmitery, podłączasz za pomocą kabelka z IPod/mp3 z jednej strony wtyk jack 3,5 stereo, z drugiej zależnie od gniazda w podłączanym urządzeniu, ustawiasz częstotliwość w radiu na której nie nadaje żadna stacja, dostrajasz tę samą częstotliwość w transmiterze i cieszysz się słuchaniem muzyki w radiu, oczywiście jakość dźwięku zależna od transmitera jaki zakupisz.

Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Jeśli radio obsługuje zmieniarkę CD, to można użyć emulatora, który albo udostępni wejście AUX zmieniarki, albo sam w sobie odtworzy mp3 z USB lub SD.

Pozdrawiam