Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop jaka marka i srodek

10 Sie 2011 18:55 2371 15
  • Poziom 8  
    Zamierzam zakupic laptopa prosze o pomoc w wyborze jego tak do 1900 zł nie wie jaka marka bedzie najlepsza prosze takze o wytłumaczenie mi parametrow komputer przedewszystkim do internetu i czasami gier prosze o odp:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    ok dzieki a jakiej marki sa najlepsze wedlug was?
  • Poziom 9  
    Wedlug mie to
    ASUS TOSHIBA
  • Poziom 43  
    burza011 napisał:
    ok dzieki a jakiej marki sa najlepsze wedlug was?

A co to jakaś ankieta ? Nie patrz na markę (choć częściowo tak) tylko na parametry i opinie konkretnego notebooka.
    Do 2000 kupisz coś co będzie miało procesor i3/i5, 4GB DDR3, 500GB HDD i jakąś tam grafikę. Ale na wymagające gry się nawet nie nastawiaj.
  • Poziom 8  
    siema dzieki za odpowiedzi kupiłem asusa k52 jak sadzicie dobry wybor?
  • Poziom 13  
    Po pierwsze, K52 jest kilkanaście modeli, także aby ocenić musisz podać pełny model.
    Po drugie akurat ta seria choć popularna (bo tania) to cholernie wadliwa, także z mojej strony, nie najlepszy wybór. Na przyszłość polecam Toshibę.
  • Poziom 8  
    k52-EX029V AMDP320
  • Poziom 43  
    burza011 napisał:
    siema dzieki za odpowiedzi kupiłem asusa k52 jak sadzicie dobry wybor?

Okaże się podczas używania. Nie wiem czy przypadkiem ta seria nie była ,,awaryjna'' razem z X52. Jaki to dokładnie model ?

EDIT: Aha, już wiem.
  • Poziom 13  
    Szczerze, za bardzo nie ma tu czego oceniać, to poprostu najzwyklejszy notebook z niższej półki. W porządku do prostych codziennych zadań. W nowe, czy bardziej wymagające gry niestety nie pograsz.
  • Poziom 43  
    To trzeba doprecyzować:

dobry DELL z 3Y NBD.
  • Poziom 8  
    tyko podobno mozna juz w tym laptopie cos poulepszac bo nie ma zintegrowanej karty graficznej tak mi facet gadał:)
  • Poziom 43  
    burza011 napisał:
    tyko podobno mozna juz w tym laptopie cos poulepszac bo nie ma zintegrowanej karty graficznej tak mi facet gadał:)

A co ma zintegrowana karta do ulepszania ?

A co tam ulepszysz ? Potwora z niego nie zrobisz. A jak zaczniesz wymieniać podzespoły z czasem to stanie się nieopłacalne bo wartość notebooka spadnie. I lepiej wyjdzie kupić nowy, nowszy technologicznie.