Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Co ma odci望 imobilajzer???

24 Lis 2004 08:04 1236 5
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich. Mam mercedesa 124 2.0 Ben z gazem kupi貫m sobie imobilajzer i nie wiem co mam sobie odci望, zap這n za prosto dla z這dzieja, pompa odpali na gazie, rozrusznik popchnie, zap這n zmostkuje zasilanie. Pom鏎zcie!!!!!!!!!!!!!!!
  • Poziom 23  
    Witam
    Najlepiej to od陰cz zaplon tylko tak 瞠by to by這 mo磧iwie nie widoczne to z這dziej si za szybko nie zorientuje a poza tym to on na szukanie nie ma czasu.
    Pzdrawiam
  • Poziom 24  
    Proponuje zebys sprobowal odciac czujnik halotronowy , w merolu powinien juz byc , tylko najpierw sprawdz odpinajac od niego wtyczke czy auto odpali , wiekszosc aut , przynajmniej TDI nie chce odpalac , ale zanim zaczniesz to robic to sprawdz , jak nie odpali to uwierz ze to najlepsza metoda , nie bedzie zaplonu , zlodziejaszek bedzie grzebal przy cewce zeby jej podac napiecie a tam Zonk ! napiecie jest a iskry niema .
  • Poziom 17  
    Zazwyczaj imo ma kilka odci耩 np. zasilanie po stacyjce, pompk paliwa, rozrusznik itp.
  • Poziom 38  
    Ja w poprzednim aucie mialem odcinane impulsy zaplonowe.
    Nawet mechanicy mieli problemy ze znalezieniem tej przerwy.
  • Poziom 13  
    Najlepiej w豉郾ie roz陰czy czujnik halotronowy ,a dok豉dnie kabelek daj帷y impulsy na modul zap這nu (czyli nie +albo -zasilania) . Chyba ,瞠 czujnik zap這nu jest indukcyjny wi璚 pozostaje odciecie raczej zasilania na niego .