Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

potrzebuję - Protokół z serwisu.

podufalec 11 Sie 2011 17:44 1207 0
    podufalec
    Poziom 1  
    Witam, mam problem, spalił mi się wył. silnikowy, stycznik i czujnik zaniku fazy przy hydroforze po uderzeniu pioruna, korzystając, że mam ubezpieczenie od takiego wypadku zgłosiłem to, ubezpieczalni pracują chyba ślimaki, długo czekałem na to aby przyjęli moje zgłoszenie. Kiedy się to udało przyjechał pan "likwidator szkód" (chłopak ok 25lat) coś sobie napisał, porobił zdjęcia uszkodzonych elementów, pojechał dalej. Miałem teraz czekać na na odzew ile mi wypłacą kasy. Lecz zamiast tego dostałem maila z taką oto prośba "Bardzo proszę o przesłanie protokołu serwisu lub osoby z uprawnieniami dotyczącego przyczyny i zakresu uszkodzeń zgodnie z wymogami OWU do polisy". Dorwałem znajomego elektryka aby mi coś takiego napisał, niestety nie wiedział jak i ma się z kimś w tej sprawie skonsultować. I tu jest moja prośba, czy wie ktoś ja ma wyglądać taki protokół lub ten opis osoby uprawnionej? Jakie trzeba mieć uprawnienia czy sam SEP wystarczy (grupa do 1kV z pomiarami)? Jeżeli SEP wystarczy to sam sobie takie coś napisze. Z góry dziękuję za pomoc.