Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czyszczenie zabrudzeń na szybach i reflektorach

alfa_fan 11 Sie 2011 20:18 1567 4
  • #1 11 Sie 2011 20:18
    alfa_fan
    Poziom 1  

Witam.
    Mam problem z doczyszczeniem powierzchni auta, głównie szyb.
    Po tygodniowym postoju mojej bryki pod drzewami.
    Pojechałem na wakacje i jak wróciłem zastałem ją całą upaćkaną ptasimi kupami i pyłkami. :(
    Próbowałem tradycyjnych płynów do szyb, ale te zaschnięte zabrudzenia nie chcą do końca zejść.
    Możecie mi polecić jakiś dobry środek?
    Znacie może płyn do szyb MaxMaster?
    Widziałem taki na stacji, ale jeszcze nie próbowałem.
    Dzięki z góry za porady. :)

0 4
  • #2 11 Sie 2011 21:10
    Grzesiek_Slosarczyk
    Poziom 20  

Witaj, ja zawsze takie zabrudzenia usuwam denaturatem, nigdy nie było problemu.
    Pozdrawiam

0
  • #3 31 Sie 2011 21:35
    Olek86
    Poziom 2  

Hejka, widzę, że też dotknął cię zmasowany atak obsrańców ;] Denaturat faktycznie daje radę na takie zabrudzenia, ale nie ma to jak profesjonalny płyn. Co do MaxMastera miałem okazję wypróbować kilka produktów i są niezłe. Płyn do szyb jak najbardziej polecam :) Jeśli będziesz miał problem z owadami, ichni "usuwacz robali" też radzi sobie wzorowo.

0
  • #4 01 Wrz 2011 10:54
    chojinka
    Poziom 27  

srodki na muchy i namaczanie auta tez pomoga. warto woskowac auto, wtedy wszystko latwiej schodzi, a na poczatku samo scieka z deszczem

0
  • #5 01 Wrz 2011 15:56
    skorpion1272
    Poziom 18  

Ja stosowałem kiedyś preparat do usuwania owadów i naprawdę nieźle działał. Jakiej marki był dokładnie nie pamiętam, wiem że kupiony gdzieś w supermarkecie. Była to pianka w sprayu która po jakimś czasie po nałożeniu zmieniała się w płyn rozpuszczając zabrudzenia.

0