Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikser pod komputer DN-X120

11 Sie 2011 23:46 2470 4
  • Poziom 8  
    Witam!
    Mam problem z podpięciem miksera pod komputer.
    Mój mikser to Denon DN-X120, przejściówki (RCA-Jack Stereo) oraz kartę zintegrowaną 5.1 Realtek HD Audio i wpinam wszystko tak jak powinno wyglądać:
    Mikser pod komputer DN-X120

I teraz się zaczyna problem ponieważ dźwięk w ogóle nie wpada do miksera, nie wiem zbyt bardzo czy to wina tego, że mam zintegrowaną kartę czy czegoś innego. Korzystam z Virtual DJ i tam też ustawiam wszystko tak jak byś powinno, na odsłuchu mam jakieś głośniki Logitecha 2.1 ale czytałem, że bez wzmacniacza nie działa, gdy wpinam słuchawki też nic nie leci, prosiłbym o pomoc.
  • Poziom 13  
    A jak podłączysz głośniki do karty to leci muzyka? w mikserze masz przełączone na LINE? w oby dwóch kanałach? podłącz głośniki do miksera pod wyjście master i zobacz czy jest sygnał, ale będziesz musiał użyć przejściówki z mini-jack na RCA.
  • Poziom 8  
    Wszystko jest dobrze, wpinam głośniki od PC (Logitech X540 5.1) i wszystko działa, jest dźwięk, na mikserze i na tylnim panelu wszystko mam na line ustawione a jeśli chodzi o to wyjście master to próbowałem, mam przejściówkę Męski RCA-Żeński Jack i podpinałem pod to głośniki i też nie było sygnału, gdy coś odpalam w vdj to nawet diody od natężenia dźwięku się nie ruszają.
  • Poziom 13  
    a sprawdzałeś podłączając inne urządzenie pod mikser.
  • Poziom 20  
    Witam.
    A jak kolega puścił dźwięk? Głośniki podłącz pod wyjście Master i powinien lecieć dźwięk.