Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw Nokia WH-205 od noki x2-00 nie działa właściwie

12 Sie 2011 17:56 1275 2
  • Poziom 9  
    Mam problem z tygodniowym telefonem nokia x2 00. A wlasciwie z dołłączonym do niego zestawem słuchawkowym Nokia WH-205. Mianowicie kiedy go podłączam do telefonu, nie zawsze zostaje wykryty. Jak zostanie wykryty to dzwięk jaki sie wydobywa ze słuchawek jest tylko w postaci wysokich tonów, żadnych basów. Robi sie ok, ale jak naciskam i przytrzymuje ten przycisk na kabelku. Ale to chyba nie tak ma działać, że non stop trzeba naciskać by sluchać dobrej jakosci muzyki. I inna kwestia jak ktoś dzwoni to ja jego slysze w słuchawkach, ale on mnie nie slyszy jeśli nie powiem do telefonu...czy w tym zestawie jest w końcu mikrofon wbudowany ? aha, jak podłączam zwykłe słuchawki do fonu dzialają bez problemu w mega jakości. I na odwrót, jak te nokii podłaczam do laptopa to też dzialają idealnie. Tylko czemu wiec konfiguracja nokia telefon-nokia słuchawki zawodzi ?
  • Poziom 40  
    Oddaj na gwarancji razem z fonem.
    Na słuchawki masz tylko pół roku gwarancji.
    Opisz to dokładnie.
    Wymienią Ci słuchawki, być może gniazdo w telefonie na płycie ( tylko serwis centralny ), ewentualnie masz coś uszkodzonego na płycie.
    Nie zwlekaj bo usterka sama nie ustąpi.

A dociskasz słuchawki do końca w telefonie? Musisz to zrobić mocno aby usłyszeć taki strzał - do oporu, do samego końca.
  • Poziom 9  
    Heh, juz mi na innym forum powiedzieli i sprawdziłem. Sprzęt jest ok , tylko słuchawki nie wchodziły do końca bo kupiłem odrazu silokonowe etui i założyłem. Skutkiem tego otworek na wejscie sie zmniejszył i te zwykłe słuchawki wchodziły lux a te były szersze i nie dochodziły. Ale juz rozwierciłem etui i jest ok. Temat zamkniety.