Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volvo xc90 3,2 2007 rok - po jeździe kilkadziesiąt km świeci się check engine

keeper0 12 Aug 2011 22:26 3133 1
 • #1
  keeper0
  Level 1  
  Witam ,

  zaisntalowałem instalacje gazową stag 300 . Po przejechaniu kilkudziesięciu km pojawia się check ingine . Po pewnym czasie samochod zaczął się dławić uczucie jakby miał zbyt mało paliwa,później naraz dostawał kopyta . przełaczałem na Benzyne i to samo .
  monter instalujacy mi całą instalację podłaczył komputer i wyskoczyło :


  -mieszanka zbyt uboga

  coś pozmieniał i teraz pojawia się:
  -mieszanka zbyt bogata na listwie

  jeżeli podłaczył chyba emulator paliwa wrazenie było ze samochód niema mocy resetowal się komputer i nie mógł przełaczyć się na benzyne poprosu gasł . trzeba uruchomić silnik na nowo chyba że pochwili znów zaczął pracować na gazie . ogólnie kicha .
  jak wyłaczył emulator silnik pracuje znakomicie ma moc, nie wyłacza się praca na gazie ogolnie jest super . Ale do momentu kiedy zapali się check . Na gazie pracuje peawidlowo,ale za to na benzynie dławi sie .

  po sprawdzeniu pojaiwa sie komunikat ; MIESZANKA ZBYT BOGATA NA LISTWIE


  PROSZĘ O POMOC , CO MOZNA Z TYM ZROBIĆ, ALBO GDZIE POJECHAĆ BY ZACZEŁO TO PRACOWAĆ PRAWIDŁOWO . BO AZ SIE BOJĘ POJECHAĆ DALEJ W POLSKĘ . A ostatnio wracałem i ledwo dojechałem na jąkającym się aucie bo niejechałna gazie a tymbardziej na benzynie .

  dziękuję za pomoc
 • #2
  manio123
  Level 34  
  Odwiedź zakład Migaz-s na Modlińskiej - tam w przeciwieństwie do Twojego papraka, wiedzą jak się wykonuje instalacje lpg. Problem jest pewnie sprzętowy i poważny, zagrażający zdrowiu silnika.