Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka whirpool AGD 9148/1

13 Sie 2011 17:32 1340 2
  • Poziom 8  
    mam problem ze zmywarą ...działała bez problemu przez jakiś okres-teraz natomiast nie kończy programu i piszczy. wszystko wyczyszczone , filtry czyste, woda jest ciepła w środku, uszczelki przemyte i usunięte zabrudzenia - jedak kiedy daję na krótki program ( 30 min) mija więcej czasu i woda w środku pozostaje. po otwarciu drzwiczek ponownie rusza na kilka minut i problem powraca. używam głównie calgonita w tabletka i sól też dodaję do pojemnika .. pomóżcie - idze roczek córki a wiem że zmywania będzie max !!!
  • Poziom 14  
    Witam,wyjmij wąż spustowy i zobacz czy wypuszcza wodę ,jeśli nie wypuszcza sprawdź pompę spustową powodzenia.
  • Poziom 8  
    witam,
    wąż ma przepustowość ... nic nie ma w środku. Dałem teraz krótki program 30 min. zobaczę czy wypuszcza wodę. Sprawdzenie pompy to też domowym sposobem czy już trzeba pomocy elektryka ???

Dodano po 13 [minuty]:

ufff pompa wyrzuca wodę ... tylko zauważyłem że na pocztątu musiałem 5-10 razy zamknąć i otworzyć drzwiczki aby program startował dalej. teraz zmywarka pracuje że aż miło ... oby to był chwilowy strajk ... czy może ma Pan inne sugestie co jest powodem tego że nie pracuje normalnie ???