Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Amilo Pi 2540 Bluetooth Broadcom BCM92045NMD

13 Sie 2011 20:03 7256 5
  • Poziom 20  
    Witam.
    Mam lapka FSC Amilo Pi 2540 i chcia貫m wpi望 do niego Bluetooth(bo fabrycznie takowego nie posiada).Znala貫m gniazko na p造cie g堯wnej oraz BT kt鏎y mam pasuje do wej軼ia ale gdy go wepn to Seven rzuca komunikat "Nie rozpoznano urz康zenia USB bla bla bla" a w menad瞠rze urz康ze wrzuca go do kategorii "kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej".Urz康zenie jest na 100 % sprawne bo w drugim laptopie dzia豉.Aha no tak 軼i庵掖em jeszcze stery ale te nic to nie da這.Co mo瞠 by nie tak ?
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Poziom 20  
    Aby uruchomi bluetooth na tym laptopie nale篡 zrobi "pin mod"najpierw przeczytaj ca造 post potem dzia豉j !

A tak konkretniej to
    Cytat:
    odci望 przewody pin闚 od 1 do 4 oraz zamieni miejscami przewody pin闚 5 i 6 (ale tylko z jednej strony kabla).
    Dopiero wtedy to zadzia豉. ~Vogelek23

Jednak zamiast odcina proponuj wyci庵n望 kabelki z wtyczki aby wrazie pomy趾i mo積a je powpina inaczej.Aby wyci庵n望 kabelek nale篡 podwa篡 np. ig陰 zatrzask a potem t sam ig陰 go wycisn望.

A po poprawnej modyfikacji ca這嗆 powinna prezentowa si tak:

Amilo Pi 2540 Bluetooth Broadcom BCM92045NMD Amilo Pi 2540 Bluetooth Broadcom BCM92045NMD Amilo Pi 2540 Bluetooth Broadcom BCM92045NMD

Modyfikacje wykonujecie na w豉sn odpowiedzialno嗆 !!!
  • Poziom 34  
    Kable 1-4 nale篡 odci望 i to przy samych wtyczkach, aby nie zrobi這 si przypadkowe zwarcie.
  • Poziom 11  
    Koledzy, mogliby軼ie podpowiedzie jaki jest pinout tego modu逝? Chodzi mi o to 瞠by podpi望 do niego wtyk USB.
    Rozumiem 瞠 czarny to GND, ale co dalej?
    Pozdrawiam.