Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy ktoś posiada schemat lub jest w stanie ogarnąć schemat na podstawie foty?

14 Aug 2011 15:59 2110 8
  • Level 9  
    Witam.

http://images49.fotosik.pl/103/63b1b0b42d6e8741.jpg czy ktoś na podstawie tego zdjecia jest w stanie rozrysować schemat płytki ?

A może ktoś posiada takowy schemat i mógł by podesłać?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 25  
    A co to za urządzenie i do czego służy ? Czy możesz dać lepsze zdjęcie ?
  • Level 9  
    Lepszego foto niestety dac nie mogę :(

Jest to podobno "chip tuning" tyle, że krzyczą za to sporą kasę a jak zobaczyłem co jest w środku to takie coś można mieć za 20-30zł ;D

Czyli marne szanse by na podstawie tego zdjęcia ogarnąć schemat :(
  • Level 39  
    Myślę, że to jest to.
    Link
    I to.
    Link
    Dla siebie można kupić nie jest tak drogo (choć nieporównywalnie do kosztów) a na zarobek lepiej opracować coś swojego.
  • Level 9  
    Tylko wiesz chodzi o fakt, że nie mam pewności czy to działa... Jak nie działa to wydam te 30zł przykładowo a nie 150zł
  • Level 39  
    Kupując przez internet masz 10 dni na zwrot. To dużo czasu na pojechanie na hamownię. To prawdopodobnie nie jest nic więcej niż rezystor tuning tylko zamiast jednego rezystora masz kilka żeby dla laika wyglądało poważnie.
    Link Napisz do DjExit może zdradzi Ci tajemnicę.
  • Level 9  
    Wykres z hamowni wygląda na wiarygodny (nie photoshopowy) więc może warto zaryzykować i wydać te 150zł ;D

w deklaracje + 30KM nie wierzę ale te 14KM to coś jest jednak ( przy silniku 1.3 16V 75 KM) te dodatkowe koniki pomogą w lepszych czasach na ćwiartke ;P
  • Level 39  
    Układy o których piszę oszukują sygnał z przepływki w silnikach TDI więc Twój patent jest jakiś inny skoro działa przy benzynie.