Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozmyty obraz Asus 6850, sterowniki nic nie dają

14 Sie 2011 16:36 2965 10
  • Poziom 2  
    witam mam problem mam nowy pc
    amd phenom II 955
    asus4a87td evo
    2giga ramu kingstone 1333 cl 9
    ocz 500w
    monitor Asus VW193D
    karta asus 6850
    i tu pojawia sie problem po zainstalowaniu sterowników do karty ze wszystkich mozliwych zrodeł (plyty amd asus) obraz jest rozmyty lekko widac to przy literach maja cien zmienialem sterowniki bez efektu zmieniałem częstotliwość odswiezania zero efektu rozdzielczosc tak samo od najmniejszej do maxa zero
    prosze o pomoc dodam ze karta była sprawdzana na innym zestawie
    dodam ze obraz strasznie meczy oczy i utrudnia prace jak moge ustawic odpowiednia rozdzielczość

Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043840.html
    [jankolo]
  • Poziom 31  
    Jak na moje oko, to na załączonym screenie tego nie widać więc może coś po stronie monitora? Przed instalacją sterowników było dobrze?

PS Wyłącz punktację za załącznik....
  • Poziom 43  
    Przez jakie złącze podłączasz monitor ?
  • Poziom 35  
    Podłącz inny monitor lub zmień ustawienia monitora (przyciski na monitorze).
  • Poziom 15  
    No to tak. Uruchom auto kalibrację monitora. Jeśli nie pomoże , PPM na pulpicie >> Rozdzielczość ekranu >> Zmień wielkość tekstu i innych elementów >> Po lewej stronie : Dopasuj tekst ClearType i wybieraj warianty tekstu jakie ci się podobają. Dla systemu Windows 7.
  • Poziom 2  
    a mamy pytanie bo dzis zmieniłem karte na gigabayt gtx 460 i mam nadal lekko roZmyte litery czy moze byc to wina monitora na gtx 260 bylo dobrze a teraz z kazda lepsza karta ...
  • Poziom 15  
    No to masz Windowsa przestawionego. Spróbuj na jakimś DOBRYM monitorze i zobacz czy tak samo. Jeśli tak - ustaw windę tak jak ci kazałem w #6 poście. Jeśli nie - wykonaj autokalibrację monitora ,jeśli się nie uda to kabel albo monitor skopsany.
  • Poziom 43  
    Kabel sygnałowy pomiędzy kartą graficzną a monitorem, jest wadliwy.
  • Poziom 35  
    Przyciskami na panelu przednim monitora spróbuj zmieniać geometrię obrazu.
  • Poziom 19  
    A w sterowniku, w zakładce ustawienia aplikacji nie masz przypadkiem włączonego morphological Filtering? A clear type w ustawieniach czcionki masz włączone/poustawiane?