Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie HDMI? i zlacze pod PC

Behemot220 14 Sie 2011 22:46 852 1
  • #1 14 Sie 2011 22:46
    Behemot220
    Poziom 7  

Witam posiadam tv od kilku dni LG ld450, chce kupic kabel HDMI zeby podłaczyc sie do PC i ogladać filmy, mam problem z wyborem bo chce ogladac fillmy przedewszystkim w dobrej jakosci 1080p, a z USB mi nie odpalaja filmy typu blu ray 1080p...jaki trzeba te złacze, bo ceny kabli sa naprawde różne, a najtansze zapewne to kicha, no i jakie złącze trzeba zeby podpiac sie pod tv z funkcją monitora ? czy hdmi wszystko to zastepuje razem?

0 1
  • #2 14 Sie 2011 23:31
    farrix
    Poziom 17  

Jak nie będziesz z tym kablem biegał 5 razy za dzień to przynajmniej ja wziąłbym ten najtańszy, ponieważ kabel to kabel (trochę drutu tam niema żadnej elektroniki) a te najtańsze mają tylko jedną wade a mianowicie przy częsty ruszani łamią się przy końcówkach.
    Ja do połączenia stacjonarki która stoi tylko przy TV ( oglądanie filmów itp.) mam najtańszy kabel za 4.50 z allegro (teraz są pewnie jescze tańsze) natomiast miałem taki do połączenia laptopa którego często podłączałem i niestety po 2 miechach się ułamał i teraz kupiłem za 23 zł jakiś hama jest bardzo gruby i mmyśle że trochę potrzyma.

0