Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dekoder PACE PVR HD problem z nagrywaniem

15 Sie 2011 09:40 7602 7
  • Poziom 21  
    Witam.Panowie niech ktoś mi powie dlaczego nie mogę nagrywać zaplanowanych programów gdy dekoder jest wyłączony?? Mam już trzeci dekoder Pace i tylko w tym pierwszym nie było takiego problemu.Planowałem nagranie po czym wyłączałem dekoder a on sam się uruchamiał i nagrywał program po czym się wyłączał.Teraz muszę zostawić dekoder włączony na danym programie by coś nagrał.Co jest nie tak??Czy coś trzeba ustawić w ustawieniach by zaczął nagrywać?? Wydaje mi się ze wszystko jest ustawione prawidłowo tym bardziej że nagrywa jak jest włączony.Oprogramowanie tez jest najnowsze.Proszę o jakąś radę...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Ale soft dekoder ściąga sam i w poprzednim miałem taki sam i wszytko nagrywało a teraz nie ma takiej możliwości.Pierwszy dekoder nagrywał bez problemu ale często się zawieszał więc go wymieniłem.Drugi już nie nagrywał gdy był wyłączony więc wymieniłem na nowy.Ten też Nie nagrywa.Przecież nie będę w nieskończoność wymieniał dekoderów.Miał ktoś już taki problem??
  • Poziom 21  
    No tak ale na tych wymianach ja więcej stracę niż to jest warte.Nie mieszkam w mieście gdzie jest punkt cyfry+ więc muszę do niego dojechać a to wiąże się z kosztami.Pytam na forum bo może ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiązanie.
  • Moderator na urlopie...
    hudy8 napisał:
    Pytam na forum bo może ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiązanie.

Zostałeś zapoznany z jakimi skutkami wiąże się ingerencja w ten dekoder?
  • Poziom 21  
    Znalazłem powód.Na jednej ze stron zajmujących się telewizją satelitarną pisało że najnowszy soft posiada włąsnie takie błędy że dekodery nie chcą nagrywać na niektórych programach.Nowy soft będzie dostępny dopiero po wakacjach także trzeba się uzbroić w cierpliwość lub wymienić dekoder w punkcie cyfry + i nie aktualizować oprogramowania...