Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik agregatu prądotwórczego Lovato RGK60

Kymak 15 Sie 2011 14:21 4029 2
 • #1 15 Sie 2011 14:21
  Kymak
  Poziom 9  

  Witam,

  czy ktoś z obecnych spotkał sie może z softem do sterownika agregatu prądotwórczego Lovato RGK60, potrzebuję się do niego podpiąć by zaktualizować firmware i wystawić odpowiednie sygnały na wyjścia przekaźnikowe.

  Nie mogę na ich stronie znaleść informacji o potrzebnym sofcie.

  Z góry dziękuje za pomoc.

  Pozdrawiam
  M.

 • #2 13 Wrz 2011 15:25
  190_Wojciech
  Poziom 20  

  Jeśli jeszcze aktualne - Soft do RGK 60 plus kabel PC-RS232 mogę Ci załatwić. To wydatek kilkuset złotych. Pytanie tylko czy ustawisz za pomocą tego zestawu coś czego nie możesz ustawić ręcznie w tym sterowniku.
  Może szukasz skomplikowanego rozwiązania tam gdzie można np zastosować karty rozszerzeń do RGK-60 z wyjściami przekaźnikowymi lub CANbus`em.

 • #3 14 Lut 2012 15:47
  Zdenek79
  Poziom 9  

  Aby zaktualizować oprogramowanie jak najbardziej jest potrzeba komunikacji. Standardowo jest RS232 i MODBUS RTU. Co do ustawień oczywiście w sterowniku ustawisz większość ale (nie wszystko choć w większości bez oprogramowania można się obejść).
  W RGK 60 masz trzy obszary MENU "MENU zaawansowane" aby edytować parametry należy wejść do MENU parametrów zaawansowanych poprzez kombinację
  wcisnąć i trzymać "OFF/RESET" kolejno naciskać dwa razy "-", trzykrotnie "ENTER", czterokrotnie "strzałka w dół" na koniec zwolnić "OFF/RESET".
  Najpierw warto zrobić kopię bezpieczeństwa dołączam instrukcję od RGK60 tam jest wszystko dokładniej opisane.
  Przy pomocy oprogramowania RGK SW 10 CM można wszystkie parametry ustawiać zdalnie z komputera. Dodatkowo można podmienić pliki językowe, zmienić grafikę, powitanie, wstawić własne charakterystyki czujników itd.
  Przy pomocy oprogramowania RGK SW 20 RC (remote control) uzyskuje się zdalną kontrolę w czasie rzeczywistym nad urządzeniem "on-line" + edycja ustawień parametrów. Czyli nawet przez internet możemy mieć kontrolę nad urządzeniem.
  Dodatkowo do RGK 60 można dokupić dodatkowe moduły we/wy cyfrowych.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME