Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodowko-zamrazarka Bosch KGV 36610 - nie chlodzi

lelusz 15 Sie 2011 18:11 1507 3
  • #1 15 Sie 2011 18:11
    lelusz
    Poziom 7  

witam panowie, jesli ktos moglby zdiagnozowac problem to bylbym wdzieczny.

Mam lodowke Bosch model "KGV 36610". Sytuacja wyglada tak, ze nie chlodzi, a raczej chce chlodzic ale nie moze. Zaczyna pracowac, i gora po 3 sekundach sie wylacza i zaczyna migac dioda na panelu temperatury. I tak co pare/parenascie minut.

Nie ma znaczenia na jaka temperature sie ustawi,objawy zawsze takie same.

Temperatura w zamrazarce jest ok. W gornej czesci-chlodziarce natomiast jest rosa na tylniej sciance (a jesli sie nie myle to powinnno byc oszronione).

Nie znam sie na naprawie, ale chcialbym cos wiedziec zanim pojde do 'fachowca' co to moze byc i czy jest to w ogole oplacalne naprawiac.

Mam nadzieje, ze nie naruszyl regulaminu i ktos podsunie jakis pomysl, bo mam juz po dziurki w nosie panikujacej mamuski ktora nie wie co to moze byc.....

pozdrawiam

0 3
  • #2 15 Sie 2011 18:16
    mj_sup
    Poziom 16  

może coś więcej czy lodówka jest dwu czy jedno agregatowa

0
  • #3 15 Sie 2011 18:34
    rychomuch
    Poziom 29  

Wezwij fachowca.
    Z opisu wygląda że masz uszkodzoną sprężarkę.

0
  • #4 16 Sie 2011 17:12
    lelusz
    Poziom 7  

Dzisiaj wlasnie ma przyjsc fachowiec. Co do tego czy to jest jedno czy dwu agregatowa maszyna to nie mam pojecia, z instrukcji nie moge nic takiego wyczytac, w internecie tez bida... ale jesli mialbym tak 'na czuja' odpowiedziec to jedno agregatowa.

Jak droga moze byc taka sprezarka ?

pozdrawiam

Dodano po 5 [godziny] 6 [minuty]:

No i padlo, ze jest to modul sterujacy.
    Chyba czas rozpruc lodowke i zrobic sterowanie mechaniczne, a nie elektryczne :)

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
    Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

0