Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot partner licznik nie działa

15 Sie 2011 21:14 5811 4
  • Poziom 16  
    Witam będe miał autko j w rok 2002 1,9D 51kW ,problemem w tym samochodzie to licznik ( nie ma obrotów , temp, lampki świec żarowych). Jak w tym aucie idzie informacja o obrotach? przez ster silnika czy przez bsi? czujnik temperatury jest sprawny . wskazówki temp. i obrotomierza nawet nie drgną jak przez interfejs próbuje wykonać test elementów wykonawczych. Potrzebuje schemat instalacji elektr. do licznika który ma dwa gniazda ( czarne, białe).
    Teraz sprawa dot. świec żarowych ,sterownik świec się nie załącza symulowałem już zimną temp. i się nie załącza .Sterownik ten jest wysterowany przez ECU silnika i trzy kabelki idą do silnika na jednym jest 12V drugi nie wiem a na trzecim powinno być plus 12V na biegu jałowym a jest tylko 8V .Ale jak podam masę przez kontrolkę na ten przewód to styki się załączają ,kable od ECU do sterownika świec sprawdziłem są całe nie wiem co podejrzewać?
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Moderator Samochody
    Najpierw złącza potraktuj jakimś kontaktem, miałem niedawno w Scudo tak że wyglądało na czyste a za cholerę nie kontaktowało.