Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MODEM HUAWEI E156G SIECI iPLUS A KARTA PLAY

16 Sie 2011 11:53 4715 3
  • Poziom 2  
    Witam jestem nowa na forum i mam pewien problem. Mianowicie chodzi o to ze mam modem HUAWEI E156 G z sieci iplus i jest on bez simlocka jednak przy wkładaniu karty PLAY komputer nie widzi modemu.Na poczatku załaczyl sie jednak zasieg byl bardzo slaby i sie rozlaczyl i wyskoczyl komunikat ze modem nie jest podlaczony. Dodam jeszcze ze karta jest w porzadku bo sprawdzalam ja w innym modemie z iPLUSA w modelu GI0225 i wszystko jest ok,od razu sie zalacza bez zadnego problemu. Wie ktos moze co moge zrobic zeby wszystko dzialalo jak powinno?
  • Poziom 16  
    A czy modem ze starą karta z Plusa włączał sie normalnie? Może po prostu oprogramowanie jest przestarzałe i należy zainstalować to od Playa,to powinno rozwiązać sprawę.
  • Poziom 30  
    kolanowa1 napisał:
    Na poczatku załaczyl sie jednak zasieg byl bardzo slaby i sie rozlaczyl i wyskoczyl komunikat ze modem nie jest podlaczony

Podejrzewam słabe zasilanie w porcie usb , huawei pobiera dużo mocy gdy poziom sygnału jest słaby i w dodatku musi pracować w standarcie UMTS.
  • Poziom 2  
    Huawei ani z karta play ani plusa nie polaczyl sie juz wogole ,nawet przy zmianie oprogramowania,nie wiem moze cos nie tak z tym modemem bylo. W koncu postanowilam kupic modem od playa zeby nie bylo zadnych problemow.
    Dziekuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam Monika :)