Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nie moge podlaczyc laptopa z routerem

dreamek15 16 Aug 2011 11:57 2492 3
    dreamek15
    Level 2  
    Witam jak w temacie nie mogę połączyć laptopa z routerem bo gdy łącze wyskakuje mi taki komunikat " System Windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią"
    mam 2 komputery stacjonarne i laptopa na drugim komputerze normalnie połączyłem się z routerem przez wifi a na laptopie już tak się nie dało :( jak ten problem rozwiązać MODEL ROUTERA TP-LINK TL-WR34OG i dodam dla przykładu ze gdy jestem u rodziny to tam mogę połączyć laptopa z routerem przez wifi bez problemu wiec w czym tkwi problem ?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    matkosno
    Level 10  
    1.odinstaluj karte sieciową i zainstaluj ponownie

2.jeśli to win vista/7 spróbuj usunąć zabezpieczenie sieci bezprzewodowej na TP-linku(192.168.1.1) admin, admin. zmien nazwe sieci i połącz sie.

3. jesli sie uda wgraj nowego softa do wr340g i powinno byc ok
    Mupet1
    Level 16  
    Uff. Jak jest skonfigurowany Router? Może być ustawione filtrowanie MAC adresów i będzie taka reakcja, lub przydzielanie lokalnych adresów DHCP ustawione jest na maksymalną ilość użytkowników, może być że laptop ma XP bez service packa 2 i nie będzie się łączył.
    dreamek15
    Level 2  
    filtrowanie MAC adresów raczej nie jest ustawione, a z tymi adresami DHCP nie wiem o co chodzi bo jestem zielonyy w tym, mam windowsa 7 co może być grane ?

Dodano po 15 [minuty]:

k działa wystarczyło zmienić hasło :O dzięki za fatyge