Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabia -nie działają"elektryczne" szyby i lusterka

16 Sie 2011 22:00 4821 8
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem w fabii. Po zainstalowaniu oryginalnych podnośników szyb oraz lusterek "elektrycznych" podnośniki szyb działają tylko przez kilka minut, a następnie przestają działać, po wyłączeniu zasilania oraz ponownym załączeniu sytuacja się powtarza, nie działają również regulacja lusterek oraz sterowanie prawą szybą wyłącznikiem na lewych drzwiach. Czy ktoś mógłby mi pomóc, czy to błędy w podłączeniu, czy może uszkodzone sterowniki (ale czy możliwe, że sterownik od prawych i lewych drzwi "zawiesza" się po niemal identycznym czasie ?) Z góry dziękuje za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Admin grupy Samochody
    Błąd w połaczeniu.
    Według jakiego schematu podłączane?
  • Poziom 2  
    Połączone na oryginalnych wiązkach, a więc wtyczki inaczej nie pasują. Bez oryginalnych wiązek podane tylko zasilania(gruby brązowy -masa, oraz drugi gruby dwukolorowy( ale nie pamiętam dokładnie kolorów) - "+") na obie pary drzwi oraz korespondencja pomiędzy stroną lewą i prawą (połączone takie same kolory przewodów strony lewej i prawej)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Brak jednego połączenia. Skąd auto wie o włączonym zapłonie? Dlatego rozłącza szyby.
  • Poziom 8  
    Witam!
    Podepnę się do tematu.

Fabia-1
    Mam pytanie do forumowiczów z większym doświadczeniem.

Jakie nr kat.oryginalnych pinów są lub z jakim nr kat. oryginalnej kostki wchodzą do części o nr kat 8L0 972 980>2-częściowa,która wchodzi do oryginalnego joysticka reg.lusterek elektr.podgrzw. z drugiej strony na lewych drzwiach-przód przy klamce?
  • Admin grupy Samochody
    Jedź na szrot kup za browara używaną kostkę i będziesz miał piny.Wyjdzie najtaniej.
  • Poziom 8  
    Do T5:
    sie nie zapytuje gdzie to można nakupić taką kostke, tylko na jakiego grzyba mi kolejna używka kostki,skoro już mam 1-nową,chyba do kolekcji w garażu.
    To ja ci dam na 2browary i kup mi całą wiązkę+kostkę ze szrotu.Powodzenia.
  • Poziom 8  
    Witam!

Jak zmienić w aucie z manual lusterek na L.-Elektr.-Podgrzw. i podłączyć pod oryginalny joystic lewa strona drzwi w fabiii-1 po FL 2006,auto jest bez CAN i ma oryginalnie 2xelektr. szyby i centr. zamek bez scyzoryka.
    Czy konieczna jest zmiana STEROWNIKA SIECI POKŁADOWEJ BCM na bogatszą wersje w aucie?
    Czy można to obejść w inny sposób.
    Dzięki za info.