Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra gtc 1,4 2005r niskie cisnieni oleju

16 Sie 2011 22:47 2751 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie proszę o pomoc kupiłam auto rok temu okazało sie ze był silnik przegrzany i czeba było wyminic blok silnika poczym wymienilam go cieszylam sie autem może dwa tygodnie okazało sie ze poszły napinacze wiec poprosiłam aby wymienił wszystkie części na nowe wyszłam na naprawę ponad 3000tys problem mam taki ze mam niskie cisnienie oleju. Przy wysokich obrotach jest super ale jak obroty spadnom do 1000tys to zapala sie kontrolka cisnienia oleju mechanik rozkłada ręce bo niema pojęcia jaka przyczyna jest pomuscie co to może jeszcze być za usterka
  • Poziom 29  
    Na początek zmień mechanika na takiego, który zacznie naprawę od wkręcenia manometru zamiast czujnika i zmierzenie jakie faktycznie jest to ciśnienie oleju.
  • Poziom 29  
    Zmieniono blok silnika i wszystkie napinacze, nie prościej było zmienić cały silnik na regenerowany. Po przegrzaniu może wszystkie panewki szlak trafiił i dlatego nie ma ciśnienia oleju. podstawą jest zmierzenie ciśnienia na zegarze, a nasępnie diagnoza
  • Poziom 2  
    W aucie zostało wymienione.
    -blok silnik
    -panewki
    -Napinacz łańcucha rozrzadu 
    -uszczelka pokrywy łańcucha rozrzadu
    -uszczelka glowicy
    -popychacze hydrauliczne
    -slizg łańcucha rozrzadu
    Inny mechanik zmierzył cisnie i jest na wysokich obrotach ok na niskich jest połowa z tego co powina bydz.nowy mechanik musi rozebrać silnik żeby stwierdzić co tam jest nie tak.moje pytanie czy dalej silnik naprawiac czy szukać nowego