Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak połączyć PS3 Slim z HP W2408H oraz słuchawkami 3,5 mm?

NiMa 17 Sie 2011 11:30 5562 4
  • #1 17 Sie 2011 11:30
    NiMa
    Poziom 2  

Zwracam się z zapytaniem w jaki sposób połączyć konsolę PS3 Slim 320 GB poprzez kabel HDMI z monitorem komputerowym HP W2408H i jednocześnie słuchawkami z końcówką 3,5 mm???

Niestety ten monitor (z tego co mi wiadomo) nie ma wyjścia słuchawkowego, co rozwiązałoby sprawę. Użycie wbudowanych w monitor głośników nie wchodzi w grę.

Chciałbym mieć dobrą jakość obrazu (1080p) i dźwięku (mam słuchawki 5.1), dlatego odpowiednie połączenie takiego zestawu jest dla mnie tak ważne.

Serdecznie proszę o pomoc.

Opcjonalnie do podłączenia słuchawek mogę wykorzystać jednostkę centralną głośników Genius Home Theater 5.1 - panel tylny tej jednostki:

Proszę zamieszczać zdjęcia według poniższego linku: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html Ułatwi to ich przeglądanie . [dzimi]

Na panelu przednim tej jednostki centralnej jest wyjście słuchawkowe, do którego mogę opcjonalnie podpiąć słuchawki.

Proszę o wskazówki jakich kabli powinienem użyć oraz jakie przejściówki mam zastosować.

0 4
  • #2 22 Sie 2011 14:02
    K3
    Poziom 21  

Potrzebujesz taki kabel: A/V Multi Out
    Czerwony i biały to dźwięk, możesz zastosować taka przejściówkę jeśli chcesz słuchawki podłączyć bezpośrednio:

Ewentualnie inna wersja kabla to wersja z wyjściami Component:

Po takim podłączeniu ustawiasz:
    - wyjście video na HDMI:

- audio na Audio Input Connector/Scart/AV Multi

0
  • #3 26 Sie 2011 10:40
    NiMa
    Poziom 2  

Serdecznie dziękuję za radę i kompleksowe rozwiązanie mojego problemu.
    Po zasugerowanym podłączeniu wszystko działa jak należy :)

Serdecznie pozdrawiam

0
  • #4 08 Gru 2011 20:10
    zizul
    Poziom 1  

Witam ! Prosiłbym o podanie fachowej nazwy tego cacka (przejściówka a/v audio do mini jack):
    Nie mogę jej znaleźć w żadnym sklepie internetowym :(

0
  • #5 11 Mar 2013 11:20
    Gregory*
    Poziom 10  

prosze wybaczyc, ze odgrzewam kotleta, ale juz nie chcialem tworzyc dodatkowego tematu,

czy ponizszy kabel av multi out-cinch na ebayu za 5$ nada sie do podlaczenia sluchawek do ps3 ? zamieszczony powyzej mial 3 wyjscia, ponizszy jest bez zoltego cincha i ma 5, ale to raczej nie ma znaczenia ?

a dzwiek chcialbym uzyskac poprzez podlaczenie do ps3 do portu usb karty muzycznej na usb, ktora ma wyjscie mini jacka,rowniez na ebayu za 4zl i do tego wejscie mikrofonu od sluchawek,

ciekawe czy taki zestaw zadziala :D

0