Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Niecentryczne mocowanie si這wnika do bramy gara穎wej segmentowej

Krzychu23 17 Aug 2011 13:30 1906 5
    Krzychu23
    Level 16  
    Witam

Ze wzgl璠u na specyficzny uk豉d wykorzystania przestrzeni na suficie najprostszym dla mnie rozwi您aniem by這by zamontowanie si這wnika podnosz帷ego bram gara穎w nie idealnie na 鈔odku, tylko oko這 100 cm od jej kraw璠zi. Ca豉 brama ma szeroko嗆 2500 cm, wi璚 przesuni璚ie wzgl璠em 鈔odka b璠zie tylko o 25 cm.

Brama segmentowa Wi郾iowskiego (wys. 2100, szer. 2500), nap璠 FAAC D600 (lub Genius Zenith G60 - to sobie jeszcze doczytam). Nadpro瞠 ma jakie 30 cm je郵i to ma znaczenie.
    KS2507
    Level 23  
    Przesuni璚ie nap璠u w bok o 30cm nie ma znaczenia przy bramie segmentowej ,a nap璠 polecam FAAC D600 jest mniejszy mocniejszy i 豉twiejszy w monta簑 od G60.
    Krzychu23
    Level 16  
    A jakbym jeszcze bardziej przesun掖? Jest jaka granica, powy瞠j kt鏎ej ju nie powinienem si przesuwa?
  • Helpful post
    KS2507
    Level 23  
    Musia by to sprawdzi zamykaj帷 i otwieraj bram r璚znie za g鏎ny panel przy jednym boku bramy.
    Krzychu23
    Level 16  
    O widzisz, proste, a na to nie wpad貫m. Mam tylko nadziej, 瞠 nie wp造nie to na trwa這嗆 bramy.
    mikus1982
    User under supervision
    Nie tam nie ma wp造wu.U mnie s御iad ma bram z nap璠em Novoferm gdzie silnik jest ca趾owicie na boku przy prowadnicy.