Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xsara 2001 rok HDi 90 KM traci moc-lampka silnika

17 Sie 2011 21:57 3186 9
  • Poziom 9  
    Witam, w w/w aucie sporadycznie (coraz częściej) zapala się lampka silnika i auto pada z obrotów i jet słabe, nie rozwija swojej mocy? Kto wie o co chodzi?
  • Poziom 28  
    Skoro zapala się "lampka silnikia" to znaczy że komputer z głasza błąd, trzeba go odczytać!
  • Poziom 9  
    po co ten wykrzyknik-ja laik jetem-nie krzycz;) podjade jutro i zobaczymy co powie, ale jak akurat zajade do elektryka i nie zaświeci to tez wykryje błąd?
  • Poziom 28  
    Jeśli sterownik przechowuje historie błędów, nie będzie problemu.
  • Poziom 9  
    komputer wskazał błąd przepływomierza powietrza,skasować sie nie dało, sprawdzenie kostki tez nie, więc chyba wymiana mnie czeka...
  • Poziom 42  
    To jakiś ułomny "komputer" lub jego obsługa. Nic więcej nie sprawdzono? , tylko błędy?
  • Poziom 42  
    Może i komputer "ułomny", ale większość klientów chce tylko odczyt komputerowy i koniec!!!!
    Podobała mi sie reakcja na wykrzyknik więc kilka postawiłem
  • Poziom 9  
    a co niby moglem chciec więcej? pokazal ze przeplywomierz padniety, dla mnie laika oznacza to ze muze nowy kupic...
  • Poziom 42  
    Skoro jesteś laikiem (nie każdy się musi znać na autach) to oddaj do naprawy i niech warsztat sie martwi co zrobi i co kupić a nie ty, zapłać daj zarobić i ciesz się zrobionym samochodem
  • Poziom 9  
    wtedy nie miałbym czym jeździć;) już kupiłem z angola przepływomierz, na trasie 20 km na razie ok, pojeździmy-zobaczymy-koszt 80 zl...dzięki za porady