Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja Tonera Lexmark T650

18 Sie 2011 10:56 7312 10
  • Poziom 15  
    Witam posiadam drukarkę Lexmark T650, drukarka pokazuje 0% tonera (był już dosypywany) na razie drukuje ale chciał bym go zresetować, proszę o jakieś wskazówki czy jest taka możliwość (czy należy go wymienić na nowy)
  • Poziom 23  
    Z tego co kojarzyłem do tej pory, to nie było na rynku chipów do tego sprzętu, ale patrząc na allegro, widzę że jednak ktoś to regeneruje. Potrzebny Ci nowy chip, nowy toner i tyle.
  • Poziom 15  
    Regeneracja Tonera Lexmark T650

Oznaczenia na Chipie
    BW949DE
    1022544
    LNVMT1
  • Poziom 15  
    no i pomogło ale na jedną stronę, przy uruchomieniu pokazało pełny toner a po wydrukowaniu strony "statystki urządzenia" znowu toner 0% w statystykach i przy uruchamianiu. :|
  • Poziom 15  
    bez chipa pokazuje błąd tonera :|

Znalazłem coś takiego Link, ale niemiecki nie jest moją mocną stroną, a google translator tłumaczy i pokazuje głupoty.

Jest jakaś szansa żeby zresetować tego chipa, lub jakieś wskazówki.
  • Poziom 11  
    czupa58 napisał:
    bez chipa pokazuje błąd tonera :|

Znalazłem coś takiego Link, ale niemiecki nie jest moją mocną stroną, a google translator tłumaczy i pokazuje głupoty.

Jest jakaś szansa żeby zresetować tego chipa, lub jakieś wskazówki.

Niestety raczej się nie da zresetować. Ktoś musiał się w lexmarku namęczyć żeby nie było zamienników na rynku bo parę Euro by im uciekło.Chipy już można kupić ale są strasznie drogie. Ok 40 Euro za szt
  • Użytkownik usunął konto