Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Regeneracja Tonera Lexmark T650

czupa58 18 Aug 2011 10:56 8740 10
    czupa58
    Level 15  
    Witam posiadam drukarkę Lexmark T650, drukarka pokazuje 0% tonera (był już dosypywany) na razie drukuje ale chciał bym go zresetować, proszę o jakieś wskazówki czy jest taka możliwość (czy należy go wymienić na nowy)
    11111olo
    Level 42  
    Masz w kasecie płytkę z chipem.
    Jaki tam jest układ scalony?

PS. Jak masz 0% tonera to drukarka nie chce drukować czy tylko masz komunikat?
    suri1986
    Level 24  
    Z tego co kojarzyłem do tej pory, to nie było na rynku chipów do tego sprzętu, ale patrząc na allegro, widzę że jednak ktoś to regeneruje. Potrzebny Ci nowy chip, nowy toner i tyle.
    11111olo
    Level 42  
    Jak napisze jaki ma tam chip to może jakaś zwykła pamięć i wystarczy ją skasować.
    Jak by chciał kupić nowy to by temat brzmiał inaczej.
    czupa58
    Level 15  
    Regeneracja Tonera Lexmark T650

Oznaczenia na Chipie
    BW949DE
    1022544
    LNVMT1
    11111olo
    Level 42  
    Nie wiem czym się różni model T652 ale na filmie jest pokazane jak resetować liczniki.

Patrz od 4:25
    czupa58
    Level 15  
    no i pomogło ale na jedną stronę, przy uruchomieniu pokazało pełny toner a po wydrukowaniu strony "statystki urządzenia" znowu toner 0% w statystykach i przy uruchamianiu. :|
    11111olo
    Level 42  
    Bez tego chipa nie chce drukować?
    Może spróbuj go wyjąć i zresetować :D
    czupa58
    Level 15  
    bez chipa pokazuje błąd tonera :|

Znalazłem coś takiego Link, ale niemiecki nie jest moją mocną stroną, a google translator tłumaczy i pokazuje głupoty.

Jest jakaś szansa żeby zresetować tego chipa, lub jakieś wskazówki.
    p_budzik
    Level 11  
    czupa58 wrote:
    bez chipa pokazuje błąd tonera :|

Znalazłem coś takiego Link, ale niemiecki nie jest moją mocną stroną, a google translator tłumaczy i pokazuje głupoty.

Jest jakaś szansa żeby zresetować tego chipa, lub jakieś wskazówki.

Niestety raczej się nie da zresetować. Ktoś musiał się w lexmarku namęczyć żeby nie było zamienników na rynku bo parę Euro by im uciekło.Chipy już można kupić ale są strasznie drogie. Ok 40 Euro za szt
    User removed account
    User removed account