Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka (Red Bull) Elta model CB220 - słabo schładza

18 Sie 2011 13:14 18164 8
  • Poziom 9  
    Witam, wczoraj dostałem taką właśnie małą lodóweczkę z tym, że mam problem bo nie ma ona żadnego ustawienia temperatury itp. oglądałem ją z każdej strony i nic, jest tylko wtyczka. Wiec gdy podłączę ją do kontaktu podświetlenie się zapala na panelu przednim jest wyświetlana temperatura 21°C, wentylatorki chodzą jednak 21°C to chyba jednak troszkę za duża temperatura jak na schładzanie. Może ktoś wie jak to się ustawia?
    PS.
    Na allegro ludzie piszą ze schładza ona o 20°C mniej niż jest temperatura otoczenia.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 1  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 14  
    mam identyczna lodówkę, wymieniałem w niej ogniwo na ciut większej mocy(stare się popsuło), schłodzenie około 20 stopni poniżej otoczenia jest realne, i max do 5 stopni C, co prawda przy pustej lodówce zajmuje to kilka dobrych godzin
  • Poziom 9  
    ja mam taki problem z w/w lodówką. Jak ją podłączę to wiatrak chodzi, wyświetlacz z temperaturą szaleje w sensie tym że się pojawia i znika, to samo z zieloną diodą z tyłu, z tyłu coś tyka tyk i generalnie nie załącza się. Ma ktoś radę co należy wymienić?? Tak to generalnie wygląda z tyłu.
    Lodówka (Red Bull) Elta model CB220 - słabo schładza Lodówka (Red Bull) Elta model CB220 - słabo schładza
  • Poziom 14  
    Siemka - mam tą samą lodóweczkę i to samo co pisał SLSK - przekaźnik z tyłu szaleje - przełącza się cały czas. Poradzicie co po kolei sprawdzić? Wymienić przekaźnik (jaki zamiennik zastosować?) czy może wariować bo uszkodzone ogniwo peltiera (od razu bym wstawił to, które proponujecie tutaj ;]? Od czego zacząć? Doradźcie coś ;]
    Z góry dzięki za wszelkie rady.
    pozdrowionka
    Tomek.

Scaliłem.
    >movzx<
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Nie przekaźnik, nie ogniwo lecz kondensatory elektrolityczne w przetwornicy do wymiany :) .
  • Poziom 14  
    Faktycznie dwa były wybrzuszone - wymieniłem 3 te największe, które były i lodóweczka śmiga - Dziękuję ślicznie za pomoc ;]piwo dla Ciebie ;]
  • Poziom 10  
    Witam, spalił mi się kondensator (ten leżący czarny), spalił się na tyle, że nie mogę odczytać jego parametrów, prosił bym o pomoc w rozszyfrowaniu, lub jakiś schemat. Chodzi mi o ten większy między dwoma stojącymi kondensatorami
    Z góry dziękuje za pomoc
  • Poziom 7  
    Witam.
    Mam podobny problem jednakże nie zauważyłem aby kondensatory były "napompowane". W jaki sposób mogę je sprawdzić?
    Lodówka (Red Bull) Elta model CB220 - słabo schładzaLodówka (Red Bull) Elta model CB220 - słabo schładzaLodówka (Red Bull) Elta model CB220 - słabo schładza

Link