Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router Netgear gdn 1000 brak połączenia PPPoA

18 Aug 2011 15:52 2830 20
  • Level 11  
    Witam.
    Ostatnio mój router zaczął sam się rozłączać co 10s.
    Chciałem to naprawić i go zresetowałem. Od tamtej pory wogóle nie mogę ustawić połączenia. Na ustawieniu PPPoA nie łączy się wogóle a na połączeniu PPPoE jest połączenie lecz strony nie działają.
    Miał już ktoś taką sytuację?
  • Level 11  
    netia :-( dzwoniłem do nich i mówią ,że nie ich wina
  • Level 11  
    tak takie mam ustawienia . dodam jeszcze ,że jak ustawie na PPPoA to potem jak chce dać setup wizard na stronie routera to wyskakuje jakiś błąd z ip
  • Level 11  
    no na modemie chodzi net a na routerze ni chu chu
  • Level 11  
    witam dopatrzyłem się jeszcze ,że jak dzwonie do kogoś w tym przypadku do netii to net sie nie rozłancza a jak tel jest nie urzywany to wtedy net szaleje czy to wina netii???
  • Level 24  
    Masz podłączony mikrofiltr do aparatu telefonicznego? Nie jest to wina Netii.

Pozdrawiam
  • Level 11  
    mam podłączony mikro filtr ale bez telefonu sam net jak jest podłączony to też rozłancza
  • Level 24  
    Podaj parametry Swojego łącza (SNR, tłumienie i prędkość)

Pozdrawiam
  • Level 11  
    sory ale niewiem jak to sprawdzić teraz używam modemu sagem st 330
  • Level 24  
    Sagem czy ST 330?

Pozdrawiam
  • Level 11  
    sorry thomson st 330
  • Level 24  
    Poszukaj w menu konfiguracyjnym statystyki/info i zrób screenshot'a.

Pozdrawiam
  • Level 11  
    kurde niemam czegoś takiego bo mam same sterowniki wgrane
  • Level 24  
    Dograj cały pakiet Toshiby/Alcatela i wtedy. Jaką masz prędkość połączenia z siecią Internet?

Pozdrawiam
  • Level 11  
    witam dziś byli u mnie technicy z netii i odziwo jak oni mieli przyjechać net śmigał ledwo co odjechali znowu to samo się zaczeło dziać neta mam 2mb . dodam ze technicy nic nie wynaleźli , a i prędkość neta spada do minimum
  • Level 24  
    Męcz dalej infolinię. Jak jesteś połączony tzn. ile telefonów i urządzeń masz na linii od gniazdka tego głównego do routera.

Pozdrawiam