Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Inne] Szkolenie specjalne dla profesjonalistów z automatyki przemysłowej.

EMEA Gateway 18 Aug 2011 18:31 941 1
 • #1
  EMEA Gateway
  Level 12  
  EMEA Gateway organizuje szkolenie specjalne dla profesjonalistów zajmujących się automatyką przemysłową i infrastrukturalną. Szczegóły i rezerwacja - patrz Szkolenie specjalne. Pierwsze 5 osób, które zarejestrują się na szkolenie z dopiskiem "Elektroda" będzie uczestniczyło bezpłatnie. Szkolenie ma formułę warsztatów pozwalających na poruszenie zagadnień trudnych lub nietypowych, mile widziane są tematy własne uczestników zgłoszone odpowiednio wcześniej.

  26 Sie 2011 16:58 Re: [Inne] Szkolenie specjalne dla profesjonalistów z automatyki przemysłowej.
  Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na liczne zgłoszenia EMEA Gateway ufundowała 10 dodatkowych bezpłatnych miejsc na szkoleniu specjalnym dla automatyków. Tak jak uprzednio, osoby rejestrujące się na szkolenie, które dołączą dopisek "Elektroda" będą uczestniczyły w szkoleniu nieodpłatnie.
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • #2
  EMEA Gateway
  Level 12  
  Uprzejmie informujemy, iż zamknęliśmy listę zgłoszeń na szkolenie w dniach 19-23.09.2011 oraz na szkolenia dodatkowe w październiku i w listopadzie br. Wszystkim, którzy zgłosili się na hasło "Elektroda", a nie uzyskali potwierdzenia udziału w szkoleniu w bieżącym roku kalendarzowym, zapewniamy miejsca w kolejnych edycjach szkolenia. O proponowanych terminach każdą z osób poinformujemy oddzielną korespondecją.