Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konwerter .swf na .avi - bez znaków wodnych?

rabasnup 19 Sie 2011 13:47 4474 9
  • #1 19 Sie 2011 13:47
    rabasnup
    Poziom 12  

Wiem że tematy o konwerterach plików .swf na .avi pojawiały się już wielokrotnie, ale ja mam trochu inny problem. Poszukuję konwertera w wersji free/trial który nie będzie zapisywał filmu ze znakiem wodnym. Wypróbowałem już WinAVI Video Converter, iWisoft Flash SWF to Video Converter, ThunderSoft Flash to Video Converter i Flash-SWF to AVI-GIF. Najlepszy i najskuteczniejszy okazał się pierwszy z kolejki. Jednak pozostawia "watermark" z logiem firmy (znak wodny). Wszystkie pozostałe nie konwertują z zachowaniem pierwotnej prędkości odtwarzania lub jakość obrazu i/lub dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Czy istnieje jakiś bezpłatny program który zrobi dobrą konwersję bez doklejania znaku wodnego? A może wie ktoś jak bezpłatnie otrzymać klucz licencyjny do WinAVI Video Converter?

0 9
  • Mitronik
  • #2 19 Sie 2011 18:26
    gallus [pl]
    Poziom 31  

jeżeli nie możesz znaleźć darmowego, to może spróbuj trochę dookoła tzn. przy pomocy np programu camstudio nagrać ten filmik do jakiegoś bezstratnego formatu, a następnie dociąć i skompresować np. do xvid-a za pomocą virtual dub-a.

0
  • #3 25 Sie 2011 15:02
    rabasnup
    Poziom 12  

Nikt nie zna żadnego programu który nie doda znaków wodnych do przekonwerterowanego filmu?

0
  • Mitronik
  • #6 31 Mar 2012 14:35
    revolver.911
    Poziom 8  

rabasnup, też szukam takiego programu - znalazłeś jakiś przyzwoity?

witoj napisał:
    Wypróbuj http://www.pcfreetime.com/ , wiele opcji ma w ustawieniach konwersji i jest darmowy i żadnego znaku wodnego mi nie robi.

Fakt, ma sporo formatów, ale albo robię coś nie tak, albo ten program nie ma możliwości konwersji swf to avi.

A ten drugi program od Morana wyłącza mi się w trakcie instalacji :|

0
  • #8 31 Mar 2012 15:04
    witoj
    Poziom 29  

Od sierpnia mam inny program do konwersji AnyVideoConverter i potrafi swf do avi zrobić w dobrej jakości , jedynie podczas dodawania swf należy zmienić Pliki typu na All Files a później odpowiednio dobrać jakość kodeka który się wybierze do konwersji na avi.
    Program w języku PL.

0
  • #9 31 Mar 2012 17:56
    revolver.911
    Poziom 8  

krzychupar napisał:
    Już go testowałem. Trzeba być rewolwerowcem, żeby nie pociachać animacji i zrobić w nim konwersję od pierwszej do ostatniej sekundy :) Lipa...

@ witoj
    Po załadowaniu do programu o którym piszesz, pokazuje mi, że czas trwania mojego swf wynosi 00:00:00, a po konwersji mam tylko jedną klatkę... :|

0
  • #10 31 Mar 2012 18:48
    witoj
    Poziom 29  

Różnica jest we formacie zapisu swf
    no nie wiem jak to rozwiązać , poszukam innych swf i zobaczę .

0