Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane I 2.0 IDE prośba o roaszyfrowanie kodu błędu

azsxd 19 Sie 2011 20:02 2186 2
  • #1 19 Sie 2011 20:02
    azsxd
    Poziom 8  

Witam mam prośbę po podłączeniu do komputera wyskakują mi te dwa błędy i nie mogę ich skasować, po odpaleniu auta cały czas wyskakuję na nowo,może ktoś miał podobny temat i wie co one dokładnie oznaczją ( co jest uszkodzone bądz do wymiany) ???
    Clear Diagnostic info ABS-VDC
    •Erase failure request Send : 14FF00 Received : 3838
    OK
    ECM
    •Erase failure request Send : 14FF00 Received : 7F1422
    •Error : 2033 Description : Execution conditions not set. This response code indicates that the current operating conditions of the ECU do not allow for (or do not authorise) the execution of the request, or sequence requests are issued in the wrong order . NB :This negative response code is primarily used when the vehicle protection function is active.

0 2
  • #2 19 Sie 2011 22:02
    ladamaniac
    Poziom 37  

Mnie to raczej wygląda na brak możliwości skasowania błędów, anie na kody błędów

"Execution conditions not set. This response code indicates that the current operating conditions of the ECU do not allow for (or do not authorise) the execution of the request, or sequence requests are issued in the wrong order . NB :This negative response code is primarily used when the vehicle protection function is active. "

Opis: Warunki wykonania nie ustawione. Ten kod odpowiedzi wskazuje, że obecne warunki funkcjonowania ECU nie umożliwiają (lub nie dopuszczają) wykonanie żądania, bądź sekwencja żądania wydawana jest w złej kolejności. Uwaga: Ten kod negatywnej odpowiedzi jest używany przede wszystkim wtedy, gdy funkcja ochrony pojazdu jest aktywna.

Takie moje wolne tłumaczenie

-1
  • #3 25 Sie 2011 16:24
    azsxd
    Poziom 8  

Czyli sobie sam raczej z tym nie poradzę... Dzięki wielkie za pomoc

0
  Szukaj w 5mln produktów