Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana domofonu ?? na nowy- typu TK6

20 Sie 2011 19:54 2250 1
  • Poziom 10  
    Witam,

Mam problem z podłączeniem nowego domofonu, poprzedni się rozleciał bo zapewne jest starszy niż ja :) Nowy domofon to Wekta unifon TK6 uniwersalny analogowy z dodatkowym przyciskiem, poprzedni nie wiem co to za firma brak jakichkolwiek oznaczeń (pod słuchawka jest duży przycisk z kluczem) Niby wszystko udało mi się rozpracować ale, no właśnie poza jednym prawie nie słychać jak ktoś dzwoni dźwięk jest słyszalny dosłownie przez 3sek później zanika (przez te 3 sek i tak jest bardzo cichy, pod głoszenie nic nie daje). Jeżeli zamienię przewód masy z + dźwięk jest bardzo głośny taki jaki powinien być ale tylko jak jest podniesiona słuchawka i wtedy nie słychać jak ktoś mówi ;/ mnie słychać bardzo dobrze. domofon jest na 6 przewodów Ma ktoś jakiś pomysł?? a może to ja coś źle podłączyłem, jak coś to mogę zrobić zdjęcia poprzedniego domofonu wraz z oznaczeniami gdzie jaki kabel był podłączony, oraz nowego jak go podłączyłem.
    Moderowany przez Tracer2:

Proszę zapoznać się z Regulaminem !!!

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.