Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Okulary 3D LG AG-S100 - czy da się ich używać do komputera?

szulistp 21 Sie 2011 14:17 1361 1
  • #1 21 Sie 2011 14:17
    szulistp
    Poziom 12  

Witam.
    Posiadam kartę Nvidia GT 520, obsługującą 3D. Monitor też może działać na 120Hz. Używanie okularów anaglifowych (red/cyan) jest męczące więc okazyjnie kupiłem używane, uszkodzone okulary aktywne 3D. Uszkodzenie polega na zagubieniu kabla do ładowania. Okulary mają wbudowany odbiornik IR. Ja chcę używać ich nie do TV a do komputera.
    Teraz moje pytania:
    1. Okulary posiadają gniazdo do podłączenia kabla USB do ładowania. Gniazdo to jest jednak 8-pinowe. Poszukuję schematu, spisu pinów, cokolwiek by spróbować podłączyć je przez USB do kompa.
    2. Czy jest jakiś nadajnik IR do komputera, coś takiego jak w oryginalnych okularach 3D Nvidii.
    3. Czy te okulary mogą działać z komputerem, czy ktoś już używał (próbował używać) okularów od TV przy komputerze.
    Pozdrawiam.

• Pomocny post
    #2 21 Sie 2011 14:22
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

szulistp napisał:
    1. Okulary posiadają gniazdo do podłączenia kabla USB do ładowania. Gniazdo to jest jednak 8-pinowe. Poszukuję schematu, spisu pinów, cokolwiek by spróbować podłączyć je przez USB do kompa.

The charging cable, for these glasses, is a standard 8-pin mini USB cable. It is a standard cable, so it can be obtained at any electronics store.
    ( http://answers.lg.com/answers/7676/product/10...onics-ag-s100-questions-answers/questions.htm )

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME