Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie chassis w odbiorniku Sony KV-29FX11K

25 Lis 2004 20:10 1389 4
 • Poziom 16  
  Dostałem do naprawy soniaka model KV29FX11 i mam problem z okresleniem co to za chassis. Telewizor włacza sie na moment słychac W.N i pochwili sie wyłacza migajac 2 razy.
 • Poziom 19  
  W odbiorniku KV-29FX11K powinno być chassis BE-3D
 • Poziom 16  
  Bardzo dziekuje za pomoc telewizor w zasadzie juz gra. Powodem była uszkodzona zawatrość pamieci eeprom, rezultatem było złe sterowanie końcówki odchylania pionowego co kończyło sie wprowadzaniem telewizora w stan zabezpieczenia (miga 2 razy dioda led) Niestety po wgraniu ogólnie dostępnego pliku obraz jest bardzo ładny ale TXT i OSD są dość znacznie przsunięte w lewo. W trybie serwisowym niestety nigdzie nie znalazłem takiej opcji żeby można było przesunąć pozycje OSD Oosobiscie podejrzewam ze moze to być ustawiane na stałe w eepromie. Może ktoś spotkał sie juz z takim problemem być może trzeba bedzie wgrać jakąś inną zawartość.
 • Poziom 16  
  Wgrałem dzisiaj kolejny wsad tym razem z serwisu elektroniki i dalej to samo prawdopodobnie bedzie trzeba sciagnąć eeproma dokładnie z takiego samego tv a tu juz moze byś problem.
 • Poziom 16  
  Tv naprawiony funkcja TT 74 w menu serwisowym to przesuwanie txt i osd w poziomie. Sciągniecie instrukcji serwisowej dokładnie to tego modelu razwiązało problem.