Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienie telewizora Samsung 40D6500

Piotr1. 24 Mar 2012 19:43 52470 65
    Cossmo
    Poziom 11  
    Mam 2x16GB Emtec (te najtańsze z Mediamarkt), kilka microSD Kingston 8GB i parę noname (reklamówki). Wszystkie działają prawidłowo. Nagrywanie tylko na HDD przez gniazdo USB/HDD.
    michoopro
    Poziom 2  
    axelakis napisał:
    Spróbuj z FAT32

Mój błąd nie FAT tylko w FAT32 (zwykły FAT nie obsługuje partycji powyżej 2 GB) tak czy siak FAT32 sprawiał problemy.

Już wiem gdzie leżał problem:

Windows XP oferuje tylko te dwa systemy plików w czasie formatowania, pech chciał że zachciało mi się formatować akurat spod tego sytemu. W Win 7 i pewnie w Viście jest możliwy NTFS.

To rozwiązało problem.
    Dziękuję za odzew:)

Dodano po 3 [minuty]:

Na jakimś forum (być może na tym) ktoś wspomniał o nagrywaniu DTV z TV Samusnga np. D6500 na dysku komputera przez sieć. Czy ktoś zgłębił ten temat lub ma jakiś namiar jak to zrobić?
    jacek528
    Poziom 22  
    Ja podpiąłem dysk Toshiby Stor.e Alu 2S - 750 GB USB3.0 śmiga aż miło.
    Podzieliłem go na dwie partycje.
    Jedna (ok. 500 GB do nagrywania z TV), druga partycja w NTFSie do odtwarzania filmów z kompa ;)

Czy ktoś z Was posiada podpiętą klawiaturę do tego TV, chciałbym coś kupić ale nie wiem jakie współpracują z tym modelem.
    Pozdrawiam
    lisekx
    Poziom 14  
    stanislaw56 napisał:
    Witam . Musisz wcisnąć na pilocie menu, następnie wejść w system następnie, plug play. Ta funkcja jest dostępna, wtedy kiedy jako wejście wybrano tv, czyli odbiór stacji naziemnych, następnie wpisujemy kod 4 zera i po zatwierdzeniu mamy dostęp do ustawień początkowych.

Czy resetuje to także ustawione kanały ?
    stanislaw56
    Poziom 19  
    Witam. Tak wszystko co sam ustawiłeś zostanie z resetowane.