Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

YAMAHA MG 124cx w trakcie piosenki zmienia się dźwięk na nieładny

22 Sie 2011 12:14 744 2
  • Poziom 1  
    posiadam mikser yamaha podłączone organy mikron shure kablowy inny bezprzewodowy i saksofon ostatnio na imprezie na powietrzu coś się stało w trakcie gdy leciała już piosenka zmieniał się dźwięk stawał się nagle jakby głuchy coś w stylu jakby wszystko grało w mono nie stereo a po chwili wracało wydaje mi się że działo się to tak bardziej w piosenkach w których były mocniejsze basy czy to kolumny nawalają czy może coś nie tak jest z ustawieniem miksera dodam że jestem początkujący w tych sprawach
  • Poziom 20  
    Opisz dokładnie wszystkie elementy nagłośnienia. Jaki mikser (model), jaki wzmacniacz, jakie kolumny?
    Czy podobny efekt występował podczas grania w innych, mniej ekstremalnych warunkach niż plener?
  • Poziom 34  
    gosia23236 napisał:
    wydaje mi się że działo się to tak bardziej w piosenkach w których były mocniejsze basy

A mnie się wydaje - bo trudno tu jednoznacznie powiedzieć - że wzmacniacz został przesterowany (bas niesie najwięcej energii) i zaczynało działać zabezpieczenie głośnika wysoko-tonowego. Mogło sprawiać to wrażenie właśnie takiego głuchego dźwięku, przytłumionego.
    Grajcie ciszej, albo kupcie mocniejszy sprzęt.