Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna 1.9 dci falujące obroty

grzes3333 22 Aug 2011 16:38 8831 4
    grzes3333
    Level 9  
    Witam. mam problem z laguną 1.9 dci na wolnych obrotach falują obroty to znaczy spadają poniżej 900 a i pod czas jazdy np. po mieście czasmi wzrastają do 1200-1300 i po chwili spadają nie wiem czym to może być spowodowane .PROSZE O POMOC
    decybel91
    Level 41  
    Wyłacz klimie i zobacz czy się zmieni. Jeśli nie dobra diagnostyka komputerowa.
    grzes3333
    Level 9  
    jest bez zmian po załączeniu klimy troche obroty spadają ale spadają od czasu do czasu do 600 różnie więc to raczej nie wina klimy
    zgolwasy91
    Level 15  
    Może to być dużo przyczyn trzeba przeprowadzić jakąś diagnostykę na początek proponóję jechać na kompa jeżeli nic nie pokaże to możliwe że jest problem z wtryskami lub czujnikiem wałka rozrządu lub coś takiego.
    Robertson9
    Level 1  
    Witam. Bardzo przepraszam ale podepne się pod temat tylko ze jestem nowy jeszcze nie za bardzo obcykałem to forum a mam pytanie gdzie znajduje się regulator cisnienia pompy paliwa w lagunie 2 1.9 dci 2002r. Pytanie zadaje bo falują mi obroty i czytalem ze pomoglo jednemu uzytkownikowi forum wymiana uszczelki pod regulatorem i sam chcialbym sprobowac z uszczelka lecz nie wiem gdzie sie znajduje sam regulator.