Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

światło na plener do 20tys zł

22 Sie 2011 21:55 1566 5
  • Poziom 9  
    Witam. Potrzebuje oświetlenia na scenę do 20tys zł. Potrzebuję wszystkiego.tj sterownika, parów itp. Było by super jak by się znalazły głowy ruchome. Sprzęt musi być nowy.
    Nie pytajcie mnie o szczegóły bo jestem akustykiem i nie znam się na światełkach.... Za propozycje z góry dzięki;)
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Czy sprzęt musi być markowy? Za te pieniądze dobre nowe głowy ciężko kupić. Tani i dobry sterownik to Nadir ale jedynie używany bo już nie ma go w produkcji.
  • Poziom 9  
    Oczywiście że sprzęt nie musi być markowy;) Czekam na porpozycje;) Dzięki z góry;d
  • Poziom 12  
    Z doświadczenia wiem, że markowy sprzęt taki jak Martin, Robe, Clay paky, zapewnia komfort pracy i rzadko się go naprawia. Modne ostatnio tanie głowy (chińskie głównie), to ciągłe problemy. Zawsze coś tam nie działa. Wiem, że szukasz nowych. Jednak ja polecam coś dobrego używanego. Czasami za nieduże pieniądze można dostać coś fajnego, w dobrym stanie. Przemyśl to jeszcze raz.
  • Poziom 20  
    jeśli masz ochotę napisz mi mailem "zapytanie" - odeślę ofertę/propozycję :-)
  • Poziom 21  
    Jaka ta scena? Masz na myśli sceny na jakiś festynach? Czy może w jakimś centrum kultury, teatrze?