Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV+VCR Philips 14PV203/39[chassis Z11]-wyłącza się do stb po 5 sekundach

23 Sie 2011 15:44 2547 5
  • Poziom 28  
    Witam, mam do naprawy otvc Philips 14PV203 Z11 Combo. Jest niby tylko do przestrojenia, ale niestety wyłącza się do czuwania po ok 5 sekundach. W ciągu 3 sekund widać napisy na ekranie, jest menu, można przełączyć na inny kanał i za chwilę tv wraca do czuwania. Po załączeniu z pilota są napisy na ekranie, natomiast po załączeniu z klawiatury jest napis po niemiecku informujący o blokadzie przed dziećmi. Pytanie do kolegów, czy to problem właśnie z blokadą przed dziećmi , czy też szukać usterki w układzie?
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 27  
    Witam. Spróbuj zresetować go do ustawień fabrycznych. Na wyłączonym odbiorniku w pozycji standby , przyciśnij jednocześnie Record i P- przez co najmniej 2 sekundy.
    Pozdrawiam
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 28  
    Niestety ten sposób nie przyniósł efektu. Próbowałem z pilota i z klawiatury lokalnej. Z tym czasem wyłączenia się w czuwanie to jest nieco lepiej niż pisałem w poprzednim poście, bo trwa to ok 10 sekund. Na obrazie nie widać nic niepokojącego, obraz ma prawidłowe rozmiary, można wejśc w menu, podswietlić funkcje.
  • Pomocny post
    Moderator TV
    W tych combo TV wyłączał się również w przypadku uszkodzenia video. Sprawdzałeś, czy video działa?
  • Poziom 28  
    Prawda, uszkodzone jest video, nie przyjmuje kasety, odcięte przewody zasilające silnik , połamane prowadnice. Odstawiłem go i czekam na klienta, niech zdecyduje co z tym dalej robić.
  • Poziom 28  
    Sprzęt przeznaczony został do utylizacji, zamykam temat.