Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki Modecom mcs 1 za dużo basu

23 Aug 2011 18:45 1418 2
  • Level 21  
    Witam, mam nadzieję, że się dobrze wstrzeliłem z tematem, mam problem z tymi głośnikami rzecz w tym, że po przyłączeniu ich do komputera słychać bardzo wyraźny bas z subwoofera. Jest on tak duży, że podczas oglądania np filmu ciężko coś usłyszeć. Kombinowanie z ustawieniami karty dźwiękowej nie przynosi rezultatu. Mam pytanie czy można jakoś odłączyć ten subwoofer?. Dodam, że nie ma żadnych pokręteł ani wyłączników które by to umożliwiały, a może są one po prostu uszkodzone?. Z opisu i przeprowadzonego testu jaki znalazłem w necie wynika, że maja one dobre opinie.

"...co jest zatem nie tak?"
    Pisownia.
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić.
    (dj-MatyAS)
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 28  
    Pierwszy raz ktoś narzeka na nadmiar basu :) którego i tak za dużo nie ma z tych głośników. Zmniejsz po prostu niskie tony w programie, w którym odtwarzasz filmy i tyle.
  • Level 21  
    Kombinowanie ustawieniami karty nic nie daje, basy zagłuszają wszystko. Myślę, że po prostu odłączę ten głośnik i tyle.