Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane Scenic 97r chyba Rozkodowany kluczyk nie dzia

krystian333 24 Sie 2011 06:26 8011 0
    krystian333
    Poziom 11  
    Witam
    Mam problem z Renault Megane Scenic 1,6 8V z 1997 roku,
    3 lata temu kumpel wyjechał za granicę i w tym czasie auto stało w polsce i nie dało się go uruchomić.
    Do mechanika i mechanik usunął z komputera immobilajzer, ale przestał działać Centralny Zamek, działa tylko przycisk na pulpicie

- Bezpieczniki sprawdzone ( chyba że jest gdzieś jakiś jeszcze o którym nie wiem)
    - Podmieniłem inny komputer razem z CPU, UCH, BSI czy jak to zwą i też nie działa centralny ????? Po podaniu kodu (bo to inny zestaw immo) odpala ale nadal nie działa centralny z kluczyka
    - Kluczyki Sprzwdzone dobre
    - Dioda podczerwieni podmieniona od innego (też nic)
    - Przewody pomiędzy kostką w bsi z diodą podczerwieni w lusterku maja przejscie dobre

Co jest jeszcze po drodze i gdzie o czym nie wiem bo wg mnie to już wszystko ale to nie możliwe, że nie idzie przyuczyć kluczyków ani nic

dodam jeszcze że komputer ma zagięty chyba specjalnie jeden pin (ale nie wiem do czego on jest bo po podłączeniu tego komputera bez immo do innego scenika pali i jest centralny

i jeszcze jedno po wpisaniu wygenerowanego wcześniej kodu przez centralny dioda zaczęła szybko migać ale pali nadal wszystko ok tylko że nie idzie przyuczyć pilotów

Gość co to robił już nie żyje a było to ze 3 lata temu

Co jeszcze może być????
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.