Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Navigacja Navia Nv33 gniazdko po kartą pamięci.

24 Sie 2011 22:11 1800 5
  • Poziom 11  
    Navia Nv33.
    Do czego służy małe okrągłe gniazdko po kartą pamięci ?.
    Chciałbym je użyć do zasilania navigacji.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 38  
    A w instrukcje spojrzec nie laska?
    Na tym Forum nie tolerujemy lenistwa.
    Jesli nie masz papierowej, uzyj google: "manual navia nv33" - mozesz tez dopisac: file:pdf - bedziesz mial z obrazkami :P
  • Poziom 11  
    Zawsze znajdzie się ktoś taki kto zamiast pomóc potrafi tylko pouczać.
    Wczoraj ze dwie godzinki wertowałem internet i owszem jest navia nv33 format pdf i mogę się dowiedzieć na 30 sposobów jak wgrać automape lub naprawić firmware.
    Ale to nie mój problem w pozostałych jest sporo o procesorze waga rozmiar ekranu nawet zdjęcia tylko nie ma tam nic o tym gniazdku.
    Mam prośbę jak nie możesz albo nie chcesz pomóc to nie pisz i nie pouczaj.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    Kolego - nie pouczam Cie, tylko w dobrej intencji dokladnie DORADZAM, jak najlepiej wyszukac to czego potrzebujesz.

Po raz kolejny powiem - Na tym Forum nie tolerujemy lenistwa. Nie traktuj Elektrody jako HelpDesku producenta !!! My MOZEMY podpowiedziec, HelpDesk MA OBOWIAZEK podac gotowe rozwiazanie. Czy rozumiesz roznice?

Poza tym, w kilkanascie sekund mozna znalesc np. link:
    http://www.forgps.pl/index.php?p1306,ladowarka-sieciowa-navia-nv33
    W ktorym wyrazna jest informacja, ze ladowanie odbywa sie przez gniazdo USB.

A Ty Kolego ani nie raczyles zamiescic zdjecia, ani opisac symbolu ktorym to gniazdo jest oznaczone. I tak sobie pytasz - "mam jakas dziure - podlaczac do niej prad? " :)

Nie wspomne nawet o rozebraniu urzadzenia i sprawdzeniu polaczen gniazda.. Masz w opisie "serwis-komputery" -zakladam wiec ze Twoja wiedza nie konczy sie na wkladaniu plytek w sloty i instalowaniu Windowsa -ze masz tez chocby voltomierz i wiesz jak go uzyc :)
  • Poziom 11  
    Piszę ostatni post w tej sprawie.
    Nie zamieszczam zdjęcia bo jak jest podany typ nawigacji nv 33 to ktoś kto chce doradzać wie jak ona wyglada.
    Również wie jakie gniazdko jest pod slotem karty pamięci nv33 to nie jest jakaś dziura jak to napisałeś chyba że ktoś nie widział navi nv33 ale wtedy nie powinien udzielać porad.
    To że ładowanie jest przez usb jest oczywiste jednak mój problem polega na tym że ze względów technicznych nie mogę go użyć, złączka usb wystaje około 3cm poza nawigację.
    Co do czyichś kwalifacji i umiejetności lutowania to sobie daruj bo mógłbyś się rozczarować.
    Forum jest po to bym uzyskał informację od kogoś kto zna temat,
    i oszczędził czasu na rozbieranie nawigacji być może niepotrzebnie.
    Rozebrałem ją i wiem że to gniazdo jest audio out.
    Temat zamykam.
  • Poziom 38  
    No i widzisz Kolego jak ladnie i prawie samodzielnie sobie poradziles z ta "dziura" - wiec moje watpliwosci, czy umiesz rozebrac urzadzenie i uzyc miernika byly na szczescie bezpodstawne :)

Dobra rada gratis, tak gwoli kultury zachowania na Forum - gdy bedziesz mial porownywalna ilosc "pomogl" z moja, bede mogl z Toba dyskutowac na temat skutecznosci moich porad. Tym bardziej, ze na wlasnym przykladzie przekonales sie, ze moja rada i w tym wypadku byla pomocna :P

BTW - NIKT nie uczy sie na pamiec gniazd i wyprowadzen prawie 400 modeli urzadzen GPS - wiekszosc z nich mialem na warsztacie, ale nie robie im zdjec, ani nie ucze sie ich na pamiec. WOLE WIEDZIEC natomiast, gdzie i jak znalesc na tem temat informacje. I ta wiedze Tobie przekazalem. Jak widac - skutecznie ;).

Druga sprawa - jesli wtyczka mini-USB sie nie miesci, nalezy uzyc ladowarki z KATOWA wtyczka mini-USB (np. produkcji mio) I kolejny problem z glowy (nie musisz zaznaczac "pomogl") :)

PS; na temat lutowanie nic nie wspominalem - proponuje bys nie konfabulowal - to Forum techniczne, nie komentarze na Onecie :)
    BTW - sugeruje Kolego wiecej luzu i dystansu w podejsciu do wlasnej osoby i interlokutorow :)
    I zamknij temat ikonka "rozwiazano - zamknij temat" - jesli to dla Ciebie nie jest oczywiste :)