Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wzmak + sub do mojego autka (jbl)

prozero 25 Aug 2011 00:15 1164 6
    prozero
    Level 9  
    Witam,

Co sądzicie o zestawie JBL 301.1 + sub JBL GT5-1204 BP. Będzie to dobrze grało? Będę to montował w puncie, ale mam go mieć do wiosny, później przeniesione będzie to do większego samochodu. Słucham wszystkiego, ale głównie nowości które lecą na rmf, esce lub vivie, 4fun. Mam narazie tylko radio: Clarion DB188RMP
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Glosne buczydlo, na dlusza mete meczace.
    prozero
    Level 9  
    To może pomożecie dobrać mi odpowiedni sprzęt:)? Myślę że tak do 1000zł i dobrze było by dobrać też jakieś dobre głośniki z przodu w drzwi.

Słuchaj zdania zaczynamy z dużej litery.

Sprzęt ma być nowy-używany ile kasy itd.

Napisałem ile kasy, wzmacniacze kupuje się raczej używane, a sub, głośniki nowe prawda?
    helix155
    Level 9  
    PB S-12 + Crunch GTS-2175 Przód ALPINE SXE-1725S albo Magnat Edition 162 pod radio + dobrze wytłumione drzwi + kable do wzmacniacza najlepiej 16mm albo grubsze.
    Myślę ze w 1000 zł się wyrobisz.
    Zenek1988
    Level 28  
    helix155 wrote:
    PB S-12 + Crunch GTS-2175 Przód ALPINE SXE-1725S albo Magnat Edition 162 pod radio + dobrze wytłumione drzwi + kable do wzmacniacza najlepiej 16mm albo grubsze.
    Myślę ze w 1000 zł się wyrobisz.

Z tymi głośnikami na przód to pojechałeś. Jeśli mają fajnie grać to myślę że pb s6c lub helixy b 62c wystarczą. Pod radiem fajnie już zagrają choć wzmacniacz pod nie nie zaszkodzi. Na suba moim zdaniem pb ps-10 wystarczy. I przynajmniej łatwiej będzie go zasilić. Ewentualnie ps-12. Wzmacniacz starczy ten crunch gts-2175. Nie wierzę w te jego 350W RMS, będzie miał pewnie coś koło 300W. Do tego dochodzi nie za wysoki df i jakość pewnie też średnia. Także lepiej dać pod niego słabszego suba którego przynajmniej dobrze zasili.
    prozero
    Level 9  
    A czy nie lepiej wziąć coś lepszej marki? np alpine jbl.
    bogus1984
    Level 26  
    Prozero, a coś wyskoczył, jak Filip z konopi z tym Alpine i JBL ??? Od kiedy, to tanie granie z pod tej marki jest coś warte tak na prawdę ??? PB to lux sprawa w tej kasie i nadaje się do słuchania, o tamtych już bym tak nie powiedział...