Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus? Czy może wina myszki?

zdzichorowerzysta 25 Sie 2011 12:00 4802 2
  • #1 25 Sie 2011 12:00
    zdzichorowerzysta
    Poziom 7  

Witam, od jakiegoś czasu mam następujący problem: zaczęło się od tego że nie mogłem otworzyć interfejsu AVG, po zrestartowaniu nie dało się w ogóle uruchomić AVG, pisało żeby przeinstalować. Usunąłem i zainstalowałem avirę. Używam przeglądarki google chrome, gdy mam uruchomione kilka kart, i klikam lpm na którąś z nich, to się ona zamyka, mogę tylko przemieszczać się pomiędzy kartami poprzez ctrl+cyfra, jest to uciążliwe bo nawyk klikania na kartę pozostał i czasem przez przypadek wyłączam kartę. Jeśli z kolei kliknę wstecz, żeby wczytała się poprzednia strona, to otwiera się nowa karta z poprzednią stroną, a stara pozostaje. To jeszcze nic, najgorsze jest to że czasem nie mogę kliknąć na jakikolwiek element interfejsu w jakimkolwiek programie, np. klikam na coś na pasku-nic się nie dzieje, trzeba alt+tab, a to też czasem nie działa, po naciśnięciu alt+tab czasem po prostu nic się nie dzieje, alt+tab działa wtedy dopiero po naciśnięciu dwukrotnym przycisku paska start na klawiaturze, żeby się pojawił i schował. Otwieram np. paint.NET, klikam na jakiekolwiek narzędzie z paska narzędzi-zero reakcji. Klikam na plik, edytuj, itd. tu też zero reakcji. Jest to bardzo uciążliwe, uniemożliwia mi korzystanie z jakichkolwiek programów, szukałem o tym w internecie, niestety nie udało mi się znaleźć niczego co byłoby właśnie takie jak w moim przypadku, perspektywa formatu dysku nie jest mile widziana, proszę o pomoc

EDIT:

Zapomniałem dodać że niedawno podczepiłem jakąś starą myszkę do USB, klawisze nie działały, po kliknięciu lpm/rolki/ppm nic się nie działo. Rozkręciłem ją, wymontowałem rolkę, i teraz działa, jednak zanim ją podczepiałem to wszystko działało. Czy to może być jej wina?

Przeczytałem coś takiego, "zacina się scroll i nic nie można kliknąć", może to faktycznie tego wina? Ale wymontowałem kółko więc chyba nie powinien się scroll zacinać

I jeszcze jedno: po wyczepieniu myszki z usb ciągle jest to samo, dopiero po restarcie wraca do normy, ale po kilkudziesięciu minutach/kilku godzinach problem wraca
    Wirus? Czy może wina myszki?

To chyba jednak wina tego mikrostyku, nie wiem jak go rozmontować żeby nie uszkodzić obwodów scalonych

0 2
  • #2 25 Sie 2011 18:27
    D_Sobieraj
    Poziom 13  

Nie ma z drugiej strony lutów ?

0
  • #3 26 Sie 2011 17:49
    zdzichorowerzysta
    Poziom 7  

Już wszystko działa, usunąłem mikrostyk od rolki

0