Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris 1.0 alarm aac Clifford

25 Sie 2011 15:00 6111 7
  • Poziom 8  
    Witam:) mam pytanko mianowicie przestał działac mi pilot do Yariski 2006 r. wczesniej zamykał mi drzwi jest wraz z alarmem..bateria nowa alarm firmy AAC Clifford VS 10...i nagle przestało wszystko działać bezpieczniki sprawdziłem i wszystko dobre:) nie wiem czy sie rozkodował czy ki....?
  • Poziom 41  
    Jak ma wejść w tryb serwisowy skoro przestał działać pilot?A wedle tej instrukcji robimy to pilotem.
  • Poziom 8  
    no nie da rade wejsc przez pilot nie reaguje...a alarm uzbrojony bo dioda miga
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Pozostaje tylko serwis z odpowiednim programatorem lub własnoręczne "wycięcie" alarmu z auta.
  • Poziom 9  
    Odgrzeje kotleta bo mam podobny problem z tym alarmem - u mnie pilot działa ale alarm blokuje rozruch samochodu. Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon jest tak jakby spięcie bo zegary i konsolki na chwilę gasną i potem znowu się oświecają i jak dalej przekręcę kluczyk to słychać tylko cykanie rozrusznika ale nie ma iskry. Jeżeli to możliwe to chciałbym alarm jakoś wyłączyć całkowicie bo muszę zrobić długą trasę w tym tygodniu i nie chce mieć na niej przykrych niespodzianek. Doradzicie coś?:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    norbert.s. napisał:
    Naładuj akumulator i wyczyść klemy.

To zrobiłem już wczoraj - cały dzień aku się ładował klemy wyczyściłem i jak go potem zapiąłem to nic się nie zmieniło. Akumulator pojechał do wymiany i mam nadzieję że jak go za 2-3h dostanę to problem się rozwiąże.

Z drugiej strony wczoraj podpiąłem samochód do aku od mitsubishi pajero na kablach i to też nic dało. Mam wrażenie że alarm blokuje iskrę bo auto kręci ale nie odpala i występują te tak jakby spięcia przy tym. Poza tym nie było objawów rozładowanego aku bo światła świeciły pełną parą, cała elektryka działała i rozrusznik też nie kręcił jakoś powoli tylko naparzał szybko. Potrafię wprowadzić alarm w tryb serwisowy ale nie wiem co dalej miałbym z nim zrobić w tym trybie bo nie mam do tego żadnej instrukcji.

Ciągle mam nadzieję że to tylko aku;)

EDIT: Po wymianie akumulatora auto zapala od strzału:)