Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wielofunkcyjny epson sx115 głośno puka i pojawia się kom. błąd ogólny.

alinab_m 25 Sie 2011 18:56 1904 3
  • #1 25 Sie 2011 18:56
    alinab_m
    Poziom 8  

Witam proszę o podpowiedź, po włączeniu drukarki słychać dziwne pukanie, pojemniki z tuszem jak zwykle przesuwają się do końca i z powrotem po czym zapalają się kontrolki błąd i atrament, oczywiści nic się nie da wydrukować i pojawia się komunikat błąd ogólny.

• #2 14 Gru 2011 13:45
    misti777
    Poziom 1  

U mnie był taki sam problem. Co prawda rozwiązanie okazało się banalne.Wystarczyło troszkę dokładniej obejrzeć wnętrze drukarki i wyjąć z niej klocek lego który wrzuciała moja mała córa.Z początku nie było go widać,ale wystarczyło potrząsnać drukarką by się poluzował i pokazał.Był zablokowany pod pojemnikiem z tuszami i stąd błąd.

• #3 14 Gru 2011 21:36
    alinab_m
    Poziom 8  

Mój problem jest chyba poważniejszy bo już doszłam do tego że jak właczę to pod szybką na która się kładzie dokumenty przechodzą takie dwa pasy i jeden bardzo tłucze. a nie wiem jak do tego się dobrać :)

• #4 16 Gru 2011 17:07
    mbabelek
    Poziom 15  

Te dwa "pasy" jak piszesz to jest część napędu skanera. Możliwe, że uszkodzone jest jedno z kółek zębatych (plastikowe) i ten żółty pasek napędzający przeskakuje.
    Podnieś obudowę skanera ( tak jak byś wymieniał tusze ) i od góry (spód skanera) będą 4 śrubki. Musisz odkręcić również śrubki z góry drukarki, które trzymają zawiasy.
    P.S.
    Podaj jaki to komunikat się ukazuje na ekranie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME