Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-AK200 3 pytania

26 Sie 2011 12:41 5541 14
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    "jak ustawić swoją częstotliwość w radiu ?" , czy możesz jaśniej?
    Co do funkcji Demo - przytrzymaj przez kilka sek. przycisk opisany jako "demo" lub "stop".
  • Poziom 16  
    Masz pilot od tej wieży? Bo jeżeli na wieży nie ma przycisku "tune mode", "tuning" lub coś w tym stylu to ten przycisk jest na pilocie.
    A uporałeś się z "demo"?
  • Poziom 16  
    W takim razie wypisz mi nazwy wszystkich przycisków (KAŻDEGO) jakie masz.
    A tak przy okazji - wieżę masz z głośnikami ? Za ile kupiłeś i czy gra ładnie?
    Pilot podejdzie prawdopodobnie Panasonic lub Technics od jakiejś miniwieży - popytaj znajomych czy nie mają wież tych marek i pożycz od nich pilot.
  • Poziom 16  
    To tanio kupiłeś:) Ale teraz wypisz nazwy wszystkich przycisków jakie masz - może odpowiedni przycisk ma inną nazwę.
  • Poziom 16  
    Spróbuj przytrzymać dłużej rew- lub rew+, jak to nie pomoże to przytrzymaj dłużej tuner/band. Napisz co wyjdzie:)
  • Poziom 16  
    Nawet baaardzo długo? szczególnie rew-/+. Popatrzę jeszcze do mojej Panasoniczki - mam podobnie, tyle że ja mam pilot. Zaraz odpiszę.
    U mnie to samo - jak ustawię TUNE MODE na PRESET, to nie da się zmieniać częstotliwości. Nie obędzie się bez pilota. Nikt ze znajomych nie ma sprzętu Panasonic lub Technics?

Dodano po 13 [minuty]:

Z allegro może ten podejdzie: Pilot Panasonic EUR646468 Audio System , lub Pilot PANASONIC EUR647201 - ORYGINALNY - do Wieży. wklej to na allegro.
    Poszperałem trochę i znalazłem oryginalny na 100% http://tels.pl/pilotpanasonicn2qagb000028-p-698.html?osCsid=403f61817c8e5a6a79b27cf5f9c1a921
    Ten także podejdzie http://www.elponbis.pl/158-pilot-panasonic-eur644864.html
  • Poziom 16  
    Nie jestem pewien, ale te 2 niżej nie z Allergo będą na 200%.