Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukowanie na kopertach CM 1312

DeReXiO 26 Sie 2011 17:51 1327 1
  • #1 26 Sie 2011 17:51
    DeReXiO
    Poziom 10  

Witam mam problem z nowym urządzeniem HP CM1312
    Jest to Urz. Wielofunkcyjne Kolor Laser

Jest to wersja bez faksu. Komputer jest pod Windows 7. Pomijam fakt że producent nie dostarczył sterowników do Win 7 x 64, i musiałem sam szukać, jakieś z internetu znalazłem ale po dodaniu drukarki widnieje wykrzyknik - ale drukować drukuje

Jest problem przy drukowaniu na kopertach C6. Krzywo na nich drukuje obojętnie czy dam drukowanie z prawej czy z lewej strony. Czy jest na to jakiś sposób?

W Centrum Hp dowiedziałem się że C6 są nieobsługiwane? Nie wiem czy to prawda czy mnie po prostu zbyli. ... A drukuje bezpośrednio z Worda i tam wybieram korespondencja i C6 i wszystko powinno być OK.

Jakieś porady? Może wina sterowników? Bo każą mi ustawić profil na koperty... Tylko że nie mam gdzie tego ustawić bo zainstalowany jest tylko driver drukarki. i to jeszcze z jakimś błędem

Co zrobić? Szukać innych kopert/sterowników/oprogramowania do kopert :D / Wszelkie pomysły i sugestie mile widziane ;)

0 1
  • #2 26 Sie 2011 21:48
    rys57
    Moderator

162 x 114 mm - ma prawo "nie obsługiwać". Za małe i gubi się w drukarce, stąd krzywy wydruk. Tak z ciekawości: Próbowałeś podawać wzdłuż i poprzecznie? Jest różnica?

0