Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe z usb w miare dobre.

26 Sie 2011 21:16 14715 13
  • Poziom 2  
    Witam potrzebuję w miarę dobrego radia z usb ponieważ nagrywam muzykę na pendriva i chodzi mi o to zebym mogl sie poruszac po folderach na pendrive. Doradźcie coś : )
  • Poziom 9  
    Jeżeli nie jesteś bardzo wymagający i chcesz po prostu dobre radio za rozsądne pieniądze to bierz coś markowego (sony, pioneer itd). Na alledrogo za 250 - 300zł kupisz fajny nowy sprzęt. Jeżeli chcesz zaoszczędzić to jest masa używanych radioodtwarzaczy w eleganckim stanie za nieduże pieniądze.

Sam używam Sony cdx-gt41ou, które często przewija się teraz na aukcjach za fajne pieniądze. Radio bardzo fajne, jestem z niego zadowolony.
  • Poziom 32  
    Ja używam Sony CDX-GT620U i też jestem zadowolony czyta foldery.
  • Poziom 12  
    Troszkę z wyższej pólki dla mnie bardzo dobrym radiem jest JVC sh-1000,wyposażone w slot na karte pamieci orz port na pendriva. Nie mówie juz o funkcjach jakie to radyjko posiada.
  • Poziom 18  
    Od USB polecam bardziej te z wejściem na kartę pamięci SD lub microSD. Poszukaj na alo Naviheaven.
  • Moderator CarAudio
    No, a zaraz potem poszukaj tematów jakie te Navihaven to badziew...
  • Poziom 29  
    Electrolit napisał:
    Od USB polecam bardziej te z wejściem na kartę pamięci SD lub microSD. Poszukaj na alo Naviheaven.

Masakra ... co ty gadasz ? Moze jeszcze polecisz DALCO, VOICE KRAFT lub CANVA :D

Z nowych a tanich w miarę przyzwoicie gra KENWOOD KDC-415 UR - ostatnio je testowałem u znajomego w aucie. (cena 270 zł )

Ale to i tak budżetowy sprzęt więc mniej więcej wszystko zagra podobnie w takiej cenie.
  • Poziom 2  
    Witam
    Przejrzałem kilka instrukcji obsługi o których jest tu mowa, ale w żadnej nie jest jasno powiedziane, czy struktura katalogów jest w jakiś sposób widoczna, czy można pomiędzy folderami się poruszać i wybierać utwory z folderów i podfolderów czy wyświetlana jest tylko lista plików. Potrzebuję takiego właśnie odtwarzacza, żeby mieć wpływ na to czego słucham, zamiast zdawać się tylko na AI ;) Możecie polecić jakiś konkretny model (cena 300-350 pln)?
  • Poziom 25  
    Ja mogę polecić jedno które miałem i mam pewność że obsługa folderów jest szybka i nie trzeba klikać miliony razy by coś szybko znaleźć, JVC KD-R701 może używane znajdziesz w tej cenie a i możliwe że tańsze modele będą miały podobnie intuicyjną obsługę plików. Lecz np nowsze modele JVC już nie były tak intuicyjne wg mnie jeśli chodzi o Menu ;) to tyle ode mnie.
  • Poziom 2  
    Ładnie wygląda... Ale ani na Allegro ani na Ebayu nima! Proszę o jeszcze jakieś sugestie... Choinka się zbliża, czas ucieka...
  • Poziom 18  
    Co można powiedzieć o tanim AEG, a konkretnie model FMP 150?
  • Poziom 2  
    Z tego co widzę to obsługa folderów jest chyba w standardzie w większości modeli mp3 dla tego mało gdzie się o tym wspomina.
  • Poziom 38  
    Ja bym polecił Ci jakieś radio Alpine albo Panasonic oczywiście z używek bo tańśze modele tych radi nie grają rewelacyjnie. Miałem już wiele Pioneerów, JVC, Clarion, KENWOOD, nawet jakiegoś Sony za 1000zł, ale teraz dopiero poczułem jakość z radiem Alpine.
    Dawniej miałem jakiś stary model Panasonica miałem go wyrzucić, ale mówię podłącze i co? i rewelacja.
    Ja osobiście bym szukał dobrej używki, ponieważ te tanie modele firmowych radyjek nie grają źle, ale nie grają też super.
  • Poziom 2  
    Kupiłem Blaupunkta Madrid 210 i jak na moje potrzeby bangla... Jedne do czego mogę się przyczepić to wielkość i czytelność wyświetlacza. Pod tym względem mój stary JVC był o wiele wiele lepszy.
    Dziękuję za wszystkie rady.