Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen C5 - radio w miejsce fabrycznego

27 Aug 2011 11:22 9076 6
 • Level 9  
  Czy radio w Citroenie C5 (starsza wersja - 2002 r) da się wymienić na inne, niededykowane? Połączenie anteny, zasilania i głośników jest typowe (koncentryk + kostki ISO), ale jak zachowa się wyświetlacz samochodu?
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • Level 15  
  Da się, tylko po co? Co chcesz osiągnąć wymianą radia?
  Popsujesz sobie wygląd konsoli, która moim zdaniem jest bardzo ładna.

  Wyświetlacz zachowa się tak, że będzie Ci wyświetlał spalanie, temperaturę, godzinę i komunikaty komputera pokładowego, a nie będzie wyświetlał informacji z radia :)
 • Level 9  
  Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek korzystał w trasie z CD, natomiast często z transmitera MP3 cokolwiek uciążliwego w użyciu i łapiącego wszelkie zakłócenia. Coraz mniej jest wolnych częstotliwości, zwłaszcza wzdłuż dróg krajowych. Radio bez CD a za to z modułem SD/USB byłoby więc idealne. Stąd pytanie.
 • Level 15  
  Czyli nie zależy Ci na jakości CDA...
  Możesz zmieniać, bez problemu.
  A masz kod do oryginalnego radio? Bo później gdy zechcesz zmienić na oryginalne, to będziesz musiał poszukać kodu w serwisie.
 • Level 9  
  Z tym gorzej, samochód kupiłem bez takich informacji. Ale, o ile dobrze pamiętam, kod oryginalnego radia jest związany z numerem VIN samochodu i są szpenie, którzy umieją to powiązać. Dzięki za info!
 • Level 15  
  Oczywiście, że jest to możliwe, kosz ok. 50-100 zł.
  Wiem, bo posiadam taki sam samochód w domu :)
  Pozdrawiam
 • Level 1  
  Witam
  Mam taki sam samochód. Moje oryginalne radio padło. Sam właściwie nie wiem co jest. Kiedy auto zimne jest ok, jednak po przejechaniu z 80 km radio coraz gorzej odbiera i w efekcie nic nie nie można słuchać. Jeśli ma ktoś pomysł jak to rozwiązać to poproszę a jeśli nie to gdzie dostać kostkę ISO do tego auta aby podłączyć inne radio?
  Pozdrawiam